פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

ספקית אינטרנט

הודעהנכתב על-ידי גיל בתאריך 15:40 27/04/2014

פורום עבירות מחשב ואינטרנט הוקם על מנת לספק מענה לגולשים בכל שאלה בנושאי עבירות מחשב ועבירות באמצעות מחשב כגון: פשיעה קיברנטית, חדירה ופריצה למערכות מידע, הונאה ממוחשבת, הימורים באינטרנט ועבירות מין ברשת.

כמו כן, פורום זה יעסוק במגוון רחב של תחומים המשיקים לדיני מחשבים ודיני אינטרנט לרבות עוולות מחשבים, דיני הגנת הפרטיות, אבטחת מידע, קניין רוחני וזכויות יוצרים ברשת, לשון הרע, "חוק הספאם" ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום עבירות מחשב אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

שלום רב,
רציתי לשאול האם ספקית האינטרנט שלי יכולה לקרוא או לשמור העתק של מיילים שנשלחים מהמחשב האישי שלי.

אני מודע לאפשרות שמיילים נשמרים בשרתים של גוגל גם אחרי המחיקה, אבל האם יתכן שזה קורה גם אצל ספקית אינטנט ישראלית.

האם יתכן שבעוד כמה שנים מישהו פתאום יוכל "לשלוף" תכתובת אישית?

תודה רבה

גיל


ספקית אינטרנט
גיל | 15:40 27/04/2014
שלום רב,
רציתי לשאול האם ספקית האינטרנט שלי יכולה לקרוא או לשמור העתק של מיילים שנשלחים מהמחשב האישי שלי.

אני מודע לאפשרות שמיילים נשמרים בשרתים של גוגל גם אחרי המחיקה, אבל האם יתכן שזה קורה גם אצל ספקית אינטנט ישראלית.

האם יתכן שבעוד כמה שנים מישהו פתאום יוכל "לשלוף" תכתובת אישית?

תודה רבה

גיל
ספקית אינטרנט
גיל | 15:42 27/04/2014
חשוב לי להדגיש שלא מדובר בשום דבר פלילי, אבל כן בדברים אישיים שיכולים להוות עניין רב עבור אדם אחר.
פגיעה בפרטיות מטעם ספקיות אינטרנט
עו''ד אסף דוק | 23:14 27/04/2014
גיל שלום,

צפייה בתוכן או ניטור תוכן תעבורת אינטרנט של לקוחות על-ידי ספקיות אינטרנט מהווה פגיעה בפרטיות ואף האזנת סתר לא חוקית. לאור כך, ולאו דווקא רק בגלל שמדובר בעבירות פליליות חמורות, נותר רק לקוות כי ספקיות האינטרנט אכן שומרות על המידע של כולנו באופן ראוי ובטוח.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

3 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום עבירות מחשב