פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

פריצה לפייסבוק וקריאת הודעות ע"י שותפים

הודעהנכתב על-ידי דנה בתאריך 15:52 05/05/2014

פורום עבירות מחשב ואינטרנט הוקם על מנת לספק מענה לגולשים בכל שאלה בנושאי עבירות מחשב ועבירות באמצעות מחשב כגון: פשיעה קיברנטית, חדירה ופריצה למערכות מידע, הונאה ממוחשבת, הימורים באינטרנט ועבירות מין ברשת.

כמו כן, פורום זה יעסוק במגוון רחב של תחומים המשיקים לדיני מחשבים ודיני אינטרנט לרבות עוולות מחשבים, דיני הגנת הפרטיות, אבטחת מידע, קניין רוחני וזכויות יוצרים ברשת, לשון הרע, "חוק הספאם" ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום עבירות מחשב אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

שלום,
אני גרה עם שותפים, לאחרונה נאמר לי מאחד מהם ששותף אחר נכנס למחשב האשי שלי וקרא הודעות שלי בפייסבוק וסיפר על ההודעות לשאר החברים. היו שם הודעת אינטימיות. לאחר מכן השותפים שינו את יחסם אלי וכעת המחייה בדירה אינה נעימה ואני חווה אלימות מילולית. האם יש לי עיל לתביעה?


פריצה לפייסבוק וקריאת הודעות ע"י שותפים
דנה | 15:52 05/05/2014
שלום,
אני גרה עם שותפים, לאחרונה נאמר לי מאחד מהם ששותף אחר נכנס למחשב האשי שלי וקרא הודעות שלי בפייסבוק וסיפר על ההודעות לשאר החברים. היו שם הודעת אינטימיות. לאחר מכן השותפים שינו את יחסם אלי וכעת המחייה בדירה אינה נעימה ואני חווה אלימות מילולית. האם יש לי עיל לתביעה?
פריצה לחשבון פייסבוק ופגיעה בפרטיות
עו''ד אסף דוק | 17:12 05/05/2014
דנה שלום,

אותו שותף שפרץ לחשבון הדוא"ל שלך הלכה למעשה עבר עבירה של חדירה לחומר מחשב בניגוד לחוק המחשבים שהעונש בצידה הוא עד 3 שנות מאסר, וכן עבירה של פגיעה בפרטיות מכוח חוק הגנת הפרטיות שהעונש בצידה הוא עד 5 שנות מאסר. אי לכך, ובהתחשב באלימות המילולית שאת חווה בימים אלו הייתי מציע שתשקלי את נושא הישארותך במחיצתם של אותם השותפים בדירה, וכן אולי אף הגשת תלונה במשטרה.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום עבירות מחשב