פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

פריצה לשרת רשת וחיטוט בקבצי מידע

הודעהנכתב על-ידי דון קישוט בתאריך 18:02 25/09/2013

פורום עבירות מחשב ואינטרנט הוקם על מנת לספק מענה לגולשים בכל שאלה בנושאי עבירות מחשב ועבירות באמצעות מחשב כגון: פשיעה קיברנטית, חדירה ופריצה למערכות מידע, הונאה ממוחשבת, הימורים באינטרנט ועבירות מין ברשת.

כמו כן, פורום זה יעסוק במגוון רחב של תחומים המשיקים לדיני מחשבים ודיני אינטרנט לרבות עוולות מחשבים, דיני הגנת הפרטיות, אבטחת מידע, קניין רוחני וזכויות יוצרים ברשת, לשון הרע, "חוק הספאם" ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום עבירות מחשב אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

שלום רב,

לפני כמה שבועות מישהו פרץ לשרת הרשת שלי וחיטט בדברי הדוא"ל שלי. מסתבר שמדובר ב-IP ששייכת לשכן בבניין בו אנו מתגוררים.

מדובר בשכן מופרע ויש חשש שהוא מחזיק במידע מאוד רגיש אודותיי.

האם מדובר בעבירה פלילית? במידה וכן, מה עלי לעשות בנדון?

תודה מראש לעונים


פריצה לשרת רשת וחיטוט בקבצי מידע
דון קישוט | 18:02 25/09/2013
שלום רב,

לפני כמה שבועות מישהו פרץ לשרת הרשת שלי וחיטט בדברי הדוא"ל שלי. מסתבר שמדובר ב-IP ששייכת לשכן בבניין בו אנו מתגוררים.

מדובר בשכן מופרע ויש חשש שהוא מחזיק במידע מאוד רגיש אודותיי.

האם מדובר בעבירה פלילית? במידה וכן, מה עלי לעשות בנדון?

תודה מראש לעונים
פריצה לשרת רשת וחיטוט בקבצי מידע
עו''ד אסף דוק | 18:15 25/09/2013
פונה יקר,

על פי מה שתיארת אכן מדובר בעבירה פלילית מסוג "חדירה לחומר מחשב שלא כדין" על-פי חוק המחשבים, אשר העונש בצידה הוא שלוש שנות מאסר (במידה והוא חדר לרשת וגרם לשיבוש חומר מחשב, כגון: מחק קבצים וכדומה, או אף חדר לרשת על מנת ולבצע עבירה פלילית אחרת אזי ומדובר בעבירות נלוות נוספות מצידו).

כמו כן, המקרה שתיארת יכול אף להוות עבירה פלילית מכוח חוק הגנת הפרטיות אשר דינה עד חמש שנות מאסר (לאור החזקתו במידע רגיש אודותייך כפי שתיארת).

אני מציע שתפעל בהקדם במישורים הבאים:
1. תגיש תלונה במשטרת ישראל אודות המקרה + תצרף מידע ממוחשב רלוונטי אודות עובדות המקרה וזהותו של אותו שכן (הדבר יסייע מאוד להנעת החקירה של מפלג עבירות מחשב במשטרת ישראל).
2. פנה ללא דיחוי להתייעצות עם עורך דין פלילי המתמחה בעבירות מחשב ודיני אינטרנט.

בכבוד רב,
עו"ד פלילי אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום עבירות מחשב

cron