פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

הכפשות ופגיעה בשם הטוב בקבוצת פייסבוק

הודעהנכתב על-ידי נורית בתאריך 07:18 16/05/2016

לשון הרע נחשבת כעוולה אזרחית וכעבירה פלילית, ומתרחשת במצבים בהם חופש הדיבור פוגע בשמו הטוב של אדם. חוק איסור לשון הרע מגדיר את לשון הרע כפרסום דברים הנוגעים במעשים או בתכונות של אדם או חברה, העלולים לגרום להשפלתם בעיני הציבור, ולהפכם ליעד לבוז, לעג או שנאה.

פורום לשון הרע והגנת הפרטיות הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחומים הבאים: תביעות לשון הרע, פגיעה בפרטיות, הוכחת הוצאת דיבה, פגיעה בכבוד האדם ושמו הטוב, לשון הרע באינטרנט ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום לשון הרע אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין המתמחה בלשון הרע במידת הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

אני חברה בקבוצת פייסבוק עם 5 אלף עוקבים ויש חברה אחרת שנמצאת בסכסוך עם בעלה כבר תקופה דיי ארוכה. לפני כמה ימים היא העלתה פוסט לפייסבוק וכתבה שאני מנהלת איתו רומן (דבר שאינו נכון בעליל!) והכפישה את שמי הטוב. מה אני יכולה לעשות במצב כזה? האם יש אפשרות להסיר את הפוסט ולתבוע ממנה פיצוי כלשהוא? תודה


הכפשות ופגיעה בשם הטוב בקבוצת פייסבוק
נורית | 07:18 16/05/2016
אני חברה בקבוצת פייסבוק עם 5 אלף עוקבים ויש חברה אחרת שנמצאת בסכסוך עם בעלה כבר תקופה דיי ארוכה. לפני כמה ימים היא העלתה פוסט לפייסבוק וכתבה שאני מנהלת איתו רומן (דבר שאינו נכון בעליל!) והכפישה את שמי הטוב. מה אני יכולה לעשות במצב כזה? האם יש אפשרות להסיר את הפוסט ולתבוע ממנה פיצוי כלשהוא? תודה
הכפשות ופגיעה בשם הטוב בקבוצת פייסבוק
עו''ד אלעד שאול אלבז | 17:07 22/05/2016
שלום נורית,
הפצת מידע שקרי בפומבי בהחלט עשויה להוות 'לשון הרע' המזכה בפיצוי כספי ללא הוכחת נזק.

על פי התיאור שלך, נראה שקיימת עילה לתבוע פיצוי כספי.

לשאלתך, ניתן להגיש לבית המשפט תביעה לצו עשה המורה לגברת המשמיצה להסיר לאלתר את ההשמצות.

מומלץ כבר עתה לצלם ולאסוף ראיות בדבר הפרסום המשמיץ, התגובות אליו וכיוצ"ב - על מנת שיעמדו לך לעזר בהליך המשפטי.

בכבוד רב,

עו"ד אלעד שאול אלבז,
עורך דין לשון הרע 0522333730
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום לשון הרע והגנת הפרטיות