פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

לשון הרע בפייסבוק

הודעהנכתב על-ידי שואלת בתאריך 09:51 01/07/2016

לשון הרע נחשבת כעוולה אזרחית וכעבירה פלילית, ומתרחשת במצבים בהם חופש הדיבור פוגע בשמו הטוב של אדם. חוק איסור לשון הרע מגדיר את לשון הרע כפרסום דברים הנוגעים במעשים או בתכונות של אדם או חברה, העלולים לגרום להשפלתם בעיני הציבור, ולהפכם ליעד לבוז, לעג או שנאה.

פורום לשון הרע והגנת הפרטיות הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחומים הבאים: תביעות לשון הרע, פגיעה בפרטיות, הוכחת הוצאת דיבה, פגיעה בכבוד האדם ושמו הטוב, לשון הרע באינטרנט ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום לשון הרע אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין המתמחה בלשון הרע במידת הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

שלום רב
האם תגובה על פוסט של אדם בפייסבוק בסגנון:
הלוואי ובמציאות היית אדם טוב כפי שעושה רושם הפוסט שלך אם כי למרבה הצער לא כך הוא הדבר, צר לי על ציבור של תמימים שמוליכים שולל מניסוחיך המדופלמים״
האם זה יכול להחשב לשון הרע ואני מסתכנת בתביעה אזרחית/פלילית?


לשון הרע בפייסבוק
שואלת | 09:51 01/07/2016
שלום רב
האם תגובה על פוסט של אדם בפייסבוק בסגנון:
הלוואי ובמציאות היית אדם טוב כפי שעושה רושם הפוסט שלך אם כי למרבה הצער לא כך הוא הדבר, צר לי על ציבור של תמימים שמוליכים שולל מניסוחיך המדופלמים״
האם זה יכול להחשב לשון הרע ואני מסתכנת בתביעה אזרחית/פלילית?
לשון הרע בפייסבוק
שואלת | 10:46 01/07/2016
אשמח לדעת גם באשר לדוגמא השנייה האם הדבר נחשב לשון הרע:

״איך אתה לא מתבייש להכפיש אדם שעד לא מזמן התחנפת אליו בכל דרך אפשרית לרבות הזמנתו לכל אירוע משפחתי שלך? הצגת אותו כאחד החברים הקרובים ביותר שלך וביום אחד כשהאינטרסים שלך לא מתיישבים יחד עם דעותיו אתה מראה את פרצופך האמיתי
כך גם עשית בעבר על ..... עד ש״סלחת לו״
אותי ההתנהלות הזאת שלך ממש לא מפתיעה הרי שכל גם נהגת כלפיי.״

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום לשון הרע והגנת הפרטיות