פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

התגוננות מפני תביעת לשון הרע סתמית

הודעהנכתב על-ידי אנונימי בתאריך 11:51 20/07/2016

לשון הרע נחשבת כעוולה אזרחית וכעבירה פלילית, ומתרחשת במצבים בהם חופש הדיבור פוגע בשמו הטוב של אדם. חוק איסור לשון הרע מגדיר את לשון הרע כפרסום דברים הנוגעים במעשים או בתכונות של אדם או חברה, העלולים לגרום להשפלתם בעיני הציבור, ולהפכם ליעד לבוז, לעג או שנאה.

פורום לשון הרע והגנת הפרטיות הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחומים הבאים: תביעות לשון הרע, פגיעה בפרטיות, הוכחת הוצאת דיבה, פגיעה בכבוד האדם ושמו הטוב, לשון הרע באינטרנט ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום לשון הרע אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין המתמחה בלשון הרע במידת הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד אלעד שאול אלבז, עו''ד אור הדאיה, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

שלום רב המצב שלי קצת מורכב אני עובד בפארק מסוים שבו נגבה תשלום מהמבקרים , לאוזני אשתי הגיע מידע כי עמיתי לעבודה מועל בכספי הקופה אך אין לה הוכחה לכך , במהלך זמן מסוים היה סכסוך שלי עם אותו עמית לעבודה בקשר לסידור עבודה כשלבסוף אשתי התערבה בעניין ושלחה לו הודעה משמיצה בפייסבוק שכללה ביטויים לא נעימים ובעיקר הוזכרה המילה "גנב" "אני יודעת מה אתה עושה בעבודה" , כעת אותו עמית לעבודה מעוניין לתבוע אותה על הוצאת דיבה ולשון הרע , אותו עמית הצליח להוציא שיחות פרטיות שלי עם אשתי על הנושא שלו ושיחות שלה עם חברה שבאותה שיחה היא שיתפה את תחושותיה עליו ועל מה שהוא עושה בעבודה , יש לציין שאת השיחות האלה הוא הצליח להוציא דרך חבר שלו שיודע לפרוץ לחשבונות פייסבוק הוא לא הוציא את השיחות בדרך חוקית כמו כן באחת השיחות שלי עם אותו עמית לעבודה הוא ביקש לדבר בצד וללא טלפונים או אמצעי הקלטה ואמר שאם אשלם לו 2500 שקלים רק אז יוותר ו "יסלח" לה , יש לציין שאת התביעה הוא מעוניין לבצע דרך בית משפט לתביעות קטנות שבו אסור להביא עורכי דין.

השאלות שנשאלות כאן הינם:
א.האם במקרה כזה יש לו הרבה סיכויים לזכות במשפט ?
ב.האם ניתן להוכיח כי הוא פרץ לחשבון הפייסבוק והוציא בדרכים לא חוקיות שיחות כדי לנסות לזכות במשפט?
ג.האם יש הגנות מסוימות שאפשר לקבל? אולי הגנת "אמת דיברתי" בכל זאת היו שמועות שבהם יש חשד כי העובד מועל בכספי הקופה אך עדיין לא הצלחנו להוכיח.

אשמח לתשובתכם.

התגוננות מפני תביעת לשון הרע סתמית
אנונימי | 11:51 20/07/2016
שלום רב המצב שלי קצת מורכב אני עובד בפארק מסוים שבו נגבה תשלום מהמבקרים , לאוזני אשתי הגיע מידע כי עמיתי לעבודה מועל בכספי הקופה אך אין לה הוכחה לכך , במהלך זמן מסוים היה סכסוך שלי עם אותו עמית לעבודה בקשר לסידור עבודה כשלבסוף אשתי התערבה בעניין ושלחה לו הודעה משמיצה בפייסבוק שכללה ביטויים לא נעימים ובעיקר הוזכרה המילה "גנב" "אני יודעת מה אתה עושה בעבודה" , כעת אותו עמית לעבודה מעוניין לתבוע אותה על הוצאת דיבה ולשון הרע , אותו עמית הצליח להוציא שיחות פרטיות שלי עם אשתי על הנושא שלו ושיחות שלה עם חברה שבאותה שיחה היא שיתפה את תחושותיה עליו ועל מה שהוא עושה בעבודה , יש לציין שאת השיחות האלה הוא הצליח להוציא דרך חבר שלו שיודע לפרוץ לחשבונות פייסבוק הוא לא הוציא את השיחות בדרך חוקית כמו כן באחת השיחות שלי עם אותו עמית לעבודה הוא ביקש לדבר בצד וללא טלפונים או אמצעי הקלטה ואמר שאם אשלם לו 2500 שקלים רק אז יוותר ו "יסלח" לה , יש לציין שאת התביעה הוא מעוניין לבצע דרך בית משפט לתביעות קטנות שבו אסור להביא עורכי דין.

השאלות שנשאלות כאן הינם:
א.האם במקרה כזה יש לו הרבה סיכויים לזכות במשפט ?
ב.האם ניתן להוכיח כי הוא פרץ לחשבון הפייסבוק והוציא בדרכים לא חוקיות שיחות כדי לנסות לזכות במשפט?
ג.האם יש הגנות מסוימות שאפשר לקבל? אולי הגנת "אמת דיברתי" בכל זאת היו שמועות שבהם יש חשד כי העובד מועל בכספי הקופה אך עדיין לא הצלחנו להוכיח.

אשמח לתשובתכם.
הודעה אחת
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום לשון הרע והגנת הפרטיות