פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

חשיפת שם מדווח על עבירה

הודעהנכתב על-ידי א.ת בתאריך 21:01 29/01/2018

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

שלום. הייתי עד לעבירה פלילית והעברתי דיווח לרשויות החוק (לרט"ג) הפושע נעצר ונתבקשתי להגיע ולמלא דו''ח עדות . סרבתי בטענה שאיני רוצה ששמי יופיע . ובקשתי במפורש שאני לא רוצה ששמי יופיע . לאחר זמן התברר ששמי אכן מופיע בדיווח שיוגש במשפט, אך ללא שם המשפחה. חשוב לציין שאלה טיפוסים שאני ממש חושש שידעו מי דיבר נגדם. באתי לעזור מתוך אכפתיות ויוצא שמסכנים אותי .שאלתי היא האם זה חוקי


חשיפת שם מדווח על עבירה
א.ת | 21:01 29/01/2018
שלום. הייתי עד לעבירה פלילית והעברתי דיווח לרשויות החוק (לרט"ג) הפושע נעצר ונתבקשתי להגיע ולמלא דו''ח עדות . סרבתי בטענה שאיני רוצה ששמי יופיע . ובקשתי במפורש שאני לא רוצה ששמי יופיע . לאחר זמן התברר ששמי אכן מופיע בדיווח שיוגש במשפט, אך ללא שם המשפחה. חשוב לציין שאלה טיפוסים שאני ממש חושש שידעו מי דיבר נגדם. באתי לעזור מתוך אכפתיות ויוצא שמסכנים אותי .שאלתי היא האם זה חוקי
חשיפת שם מדווח על עבירה
עו''ד עודד רגב | 21:32 19/02/2018
א.ת. שלום רב,

במדינת ישראלים קיימים חוקים והוראות (חוק לא תעמוד על דם רעך, סעיף 262 לחוק העונשין - אי מניעת פשע, סעיף 95 לחוק העונשין - - חיפוי על עבירה ועוד..) אשר מבססים את חובת הדיווח לרשויות החוק במקרה בו אתה עד לדבר עבירה.
כמו כן, קיימים סעיפים כגון סעיף 5 לפקודת בזיון ביהמ"ש וסעיף 241 לחוק העונשין- סירוב להעיד אשר קובע ש"מי שחייב להעיד או למסור ראיה אחרת בהליך שיפוטי והוא מסרב לעשות כן, דינו – מאסר שנתיים."
מכאן שלמעשה אי דיווח והימנעות מלהעיד הינן עבירות פלילית לכדי עצמן.

למשטרה אומנם אין הכרח חוקי "להפיל" על עד את סיבת הפתיחה בחקירה שכן סעיף 59 לחוק סדר הדין הפלילי קובע כי כאשר "נודע למשטרה על ביצוע עבירה, אם על פי תלונה ואם בכל דרך אחרת, תפתח בחקירה..." ומכאן שהמקור לתלונה יכול להישאר אנונימי, אך כמובן שיש יתרונות מרובים כאשר קוראים לעד להעיד.

לגבי שאלת החוקיות שלך - זה אכן חוקי, אך אתה יכול לבקש לחסות את שמך תחת תעודת חסיון.

בברכה,

עודד רגב, עו"ד 054-4667873 (משרד עו"ד אסף דוק).
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron