פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

משפט על החזקת 30 גרם סמים ברכב

הודעהנכתב על-ידי עידו בתאריך 13:07 19/02/2018

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

שלום, קיבלתי הביתה כתב אישום והזמנה לבית משפט על מקרה שהיה לי לפני שנה וחצי - שוטרים עצרו אותי לבדיקה שגרתית וביצעו חיפוש ברכב במהלכו נתפסו 30 גרם של ירוק. במסמך שקיבלתי כתוב לי שהחזקתי סמים שלא לצריכה עצמית. מה זה אומר ומה עושים. תודה מראש


משפט על החזקת 30 גרם סמים ברכב
עידו | 13:07 19/02/2018
שלום, קיבלתי הביתה כתב אישום והזמנה לבית משפט על מקרה שהיה לי לפני שנה וחצי - שוטרים עצרו אותי לבדיקה שגרתית וביצעו חיפוש ברכב במהלכו נתפסו 30 גרם של ירוק. במסמך שקיבלתי כתוב לי שהחזקתי סמים שלא לצריכה עצמית. מה זה אומר ומה עושים. תודה מראש
משפט על החזקת 30 גרם סמים ברכב
עו''ד עודד רגב | 21:52 19/02/2018
שלו עידו,

סעיף "החזקה שלא לצורך שימוש עצמי" הוא מעין "יצור כלאיים" בין "החזקה לצורך שימוש עצמי" (עד 15 גרם) לבין "החזקה למטרת סחר" (מעל 15 גרם).

כלומר, במקרים בהם הכמות היא מעל לכמות ההחזקה החוקית, אך בכל זאת ההחזקה היא לא למטרת סחר (או במילים אחרות - אין ראיות על סחר) נוצר סעיף ה"החזקה שלא לצורך שימוש עצמי" (שהעונשים עליו אמנם קלים בהרבה מהעונשים על החזקה למטרת הפצה וסחר, אולם לא הייתי מקל בכך ראש).

אמליץ לך להגיע בטרם המשפט לפגישה עם עו"ד.

אשמח לעמוד לרשותך,

עו"ד עודד רגב 054-4667873 (משרד עו"ד אסף דוק).
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron