פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

חשד לבזיון בית המשפט

הודעהנכתב על-ידי באפי בתאריך 19:33 20/02/2018

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד אור הדאיה, עו''ד אלעד שאול אלבז, עו''ד עודד רגב, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

האם ניתן לתבוע אדם שהפר הסכם , מצד אחד חתם על תוכניות בנייה ומנגד התנגד באמצעות השכנים לתוכנית הבנייה שלי, למרות שהוא חתם על הסכם שקיבל פסק דין שלא יתנגד ולמרות שהוא כבר בנה את התוספות שלו, האם זה נחשב לבזיון בית המשפט ?? תודה


חשד לבזיון בית המשפט
באפי | 19:33 20/02/2018
האם ניתן לתבוע אדם שהפר הסכם , מצד אחד חתם על תוכניות בנייה ומנגד התנגד באמצעות השכנים לתוכנית הבנייה שלי, למרות שהוא חתם על הסכם שקיבל פסק דין שלא יתנגד ולמרות שהוא כבר בנה את התוספות שלו, האם זה נחשב לבזיון בית המשפט ?? תודה
חשד לבזיון בית המשפט
עו''ד עודד רגב | 01:33 21/02/2018
היי באפי,

באופן כללי, לחלוטין ניתן לתבוע אדם שהפר הסכם.

לעניין בזיון בית המשפט, אם בית המשפט חייב את המפר בצו עשה או בצו אחר כלשהו והמפר לא קיים את הצו - אכן הדבר עולה לכדי הפרת סעיף 6 לפקודת בזיון בית המשפט, אך לדעתי ועל סמך מה שכתבת, זו לא הדרך המומלצת.

מקווה שעזרתי,

עומד לרשותך,

עודד רגב, עו"ד 054-4667873 (משרד עו"ד אסף דוק)
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron