פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

הסדר מותנה בעבירת איומים

הודעהנכתב על-ידי דקלה בתאריך 11:49 23/03/2019

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

שלום רב, זומנתי ליחידת הסדרים מותנים באור יהודה בעקבות חקירה שהייתה לי על איומים. הבנתי שבמסגרת הסדר מותנה אני אמורה להודות ולשלם פיצוי אבל אני לא עשיתי כלום. אשמח לדעת מה האפשרויות העומדות בפניי. תודה


הסדר מותנה בעבירת איומים
דקלה | 11:49 23/03/2019
שלום רב, זומנתי ליחידת הסדרים מותנים באור יהודה בעקבות חקירה שהייתה לי על איומים. הבנתי שבמסגרת הסדר מותנה אני אמורה להודות ולשלם פיצוי אבל אני לא עשיתי כלום. אשמח לדעת מה האפשרויות העומדות בפניי. תודה
הסדר מותנה בעבירת איומים
עו''ד רביד כהן | 17:24 25/03/2019
דקלה שלום רב,

הליך הסדר מותנה למעשה מאפשר סגירת תיק פלילי כנגד חשוד מבלי הגשת כתב אישום וללא הותרת רישום פלילי וזאת בתמורה להודיה, התחייבות להימנע מביצוע עבירה, ותשלום קנס ו/או פיצוי.
הליך הסדר מותנה תלוי בהסכמת החשוד ובחתימתו לעמידה בתנאים מסוימים.
ככל ואת עומדת על חפותך מומלץ להיוועץ בעורך דין שיבחן את התשתית הראייתית ובמידת האפשר יפעל לסגירת התיק נגדך בעילת "היעדר אשמה פלילית".

למידע נוסף על הליך הסדר מותנה תוכלי לקרוא בקישור הבא:
https://www.dok.co.il/%D7%91%D7%9C%D7%9 ... 7%A0%D7%94

לשאלות ובירורים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון - 054-7894599

בברכה,
עו"ד רביד כהן
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron