פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

תביעה על מרמה מעל 50 אלף ש״ח

הודעהנכתב על-ידי Abc בתאריך 12:01 10/01/2014

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

שלום למומחים,
רציתי לדעת מה קורה במקרה שאני תובעה אדם שרימה אותי ונתן לי צ׳ק גנוב על סך מעל 50 אלף שקלים אך אין לו מאיפה לשלם או במקרה שהוא ישלך לכלא כי עכשיו הוא במעצר ובקרוב יוגש כתב אישום ממספר רב של קורבנות בפרשיה
תודה


תביעה על מרמה מעל 50 אלף ש״ח
Abc | 12:01 10/01/2014
שלום למומחים,
רציתי לדעת מה קורה במקרה שאני תובעה אדם שרימה אותי ונתן לי צ׳ק גנוב על סך מעל 50 אלף שקלים אך אין לו מאיפה לשלם או במקרה שהוא ישלך לכלא כי עכשיו הוא במעצר ובקרוב יוגש כתב אישום ממספר רב של קורבנות בפרשיה
תודה
השבת כספים שהושגו במרמה במסגרת ההליך הפלילי
עו''ד אסף דוק | 21:02 10/01/2014
שלום רב,

בסיומו של ההליך הפלילי, ובהנחה שאותו אדם אכן יורשע בדינו בעבירות מרמה, בית המשפט רשאי לחייבו להשיב את אותם כספים שהוגו במרמה או להשית עליו קנס שיקבע. אולם, במקרים רבים, כפי שציינת אין לאותם נאשמים אפשרות להשיב את כל הכספים שהשיגו במרמה ולכן מה שבדרך כלל עושים זו פריסה של החוב המלא או חלק ממנו דרך "המרכז לגביית קנסות אגרות והוצאות" שמפעילה המדינה, והוא זה אשר אחראי על איתור נכסי החייב ועיקולם והעברת הכספים שהתקבלו בסיום לאותם נפגעי עבירה.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי