פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

ערעור על סגירת תיק

הודעהנכתב על-ידי יעקב בתאריך 10:05 27/05/2014

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

שלום רב
אבקש לדעת מה עליי לעשות קיבלתי הודעה אתמול שפרקליטות מחוז חיפה סגרה את התיק עקב חוסר ראיות מדובר בעבירת מין שבוצע ע"י בן משפחה בילדה בת 6 הדבר הראשון שעשינו זה הגשנו בקשה לקבל את תיק החקירה של המשטרה מה עושים הלאה אנחנו פשוט בהלם מהחלטה זו למרות שהילדה ממשיכה להזכיר מידי פעם את המקרים שעברה אשמח לקבל הנחייה מה לעשות


ערעור על סגירת תיק
יעקב | 10:05 27/05/2014
שלום רב
אבקש לדעת מה עליי לעשות קיבלתי הודעה אתמול שפרקליטות מחוז חיפה סגרה את התיק עקב חוסר ראיות מדובר בעבירת מין שבוצע ע"י בן משפחה בילדה בת 6 הדבר הראשון שעשינו זה הגשנו בקשה לקבל את תיק החקירה של המשטרה מה עושים הלאה אנחנו פשוט בהלם מהחלטה זו למרות שהילדה ממשיכה להזכיר מידי פעם את המקרים שעברה אשמח לקבל הנחייה מה לעשות
ערעור על סגירת תיק פלילי בפרקליטות
עו''ד אסף דוק | 14:30 28/05/2014
יעקב שלום,

זכותו של כל נפגע עבירה להגיש ערר על סגירת תיק פלילי שנפתח נגד אדם החשוד בפגיעה בו. את הערר על סגירת התיק יש להגיש לפרקליטות המדינה. אותו גורם שסגר את התיק אמור להכין את חוות דעתו בעניין ולנמק מדוע החליט לגנוז את התיק. לאחר מכן, התיק יחד עם חוו"ד של אותו גורם שסגר אותו בצירוף הערר שלך יועברו למחלקת העררים בפרקליטות המדינה לשם בחינה נוספת.

את הערר יש להגיש תוך 30 יום מרגע קבלת ההודעה על סגירת התיק. יחד עם זאת, אם עבר מועד הגשת הערר, ניתן לפנות אל הגורם אליו מוגש הערר ולבקש ממנו להאריך את מועד ההגשה.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron