פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מכתב שימוע מהפרקליטות

הודעהנכתב על-ידי יוסי בתאריך 14:22 18/08/2014

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

היי עו"ד דוק, קיבלתי הביתה מכתב שאומר שהתיק שעליו נחקרתי במשטרה הועבר לפרקליטות לצורך שימוע לפני הגשת כתב אישום ורציתי לדעת מה אני צריך לעשות עכשיו והאם כדאי לי בכלל לשלוח להם מכתב שמסביר את הגרסה שלי לדברים ועד כמה זה יעזור בכלל?? 


מכתב שימוע מהפרקליטות
יוסי | 14:22 18/08/2014
היי עו"ד דוק, קיבלתי הביתה מכתב שאומר שהתיק שעליו נחקרתי במשטרה הועבר לפרקליטות לצורך שימוע לפני הגשת כתב אישום ורציתי לדעת מה אני צריך לעשות עכשיו והאם כדאי לי בכלל לשלוח להם מכתב שמסביר את הגרסה שלי לדברים ועד כמה זה יעזור בכלל?? 
מכתב שימוע מהפרקליטות
עו''ד אסף דוק | 14:43 18/08/2014
שלום רב,

למעשה זומנת על-ידי הפרקליטות להליך שימוע פלילי בעניין התיק התלוי ועומד נגדך. הליך השימוע מתקיים לפני הגשת כתב אישום בעניינו של אדם ותכליתו היא לתת לחשוד ולעורך דינו המבקשים זאת, הזדמנות להציג את טענותיהם בפני רשויות התביעה בטרם יהפוך החשוד לנאשם, קרי בטרם לפני יחלו נגדו הליכים פליליים בבית משפט. במסגרת השימוע ניתנת לאדם הזכות להגיב על חומר החקירה ועל הראיות כנגדו, וכן להציג את הצד שלו בחקירה על מנת ולעורר אצל הרשות התובעת את שאלת סיכויי הרשעתו בדין בתיק שבנדון וכן את שאלת הצדק שבדבר.

מרגע קבלת ההזמנה לשימוע עומדים לרשותך 30 ימים בלבד לפנות לרשות התביעה בבקשה מנומקת מדוע יש להימנע מהגשת כתב אישום כנגדך.

השאלה האם נכון יהיה להגיש בקשה להימנע מהגשת כתב אישום היא שאלה מורכבת שהתשובה עליה תלויה רבות בחומר הראיות בתיק ובנסיבות ביצוע העבירה. ישנם מקרים שטוב יהיה לעמוד על זכות השימוע וישנם מקרים שלא יהיה בכך טעם של ממש.

במידה ובחרת לממש את זכות השימוע, יש להתנהל בחכמה ולא בפזיזות על מנת ולא לחשוף את כל קו ההגנה שלך, זאת שלא לאפשר לפרקליטות "לסגור חורים" באישומים נגדך.

נוכח חשיבותה הרבה של הזכות לשימוע ונוכח ההשלכות מרחיקות הלכת שעשויות להיות לפגיעה בזכות זו על המשך ניהול ההליך הפלילי נגדך ובכך על עתידך, עליך להתייחס להודעת היידוע בכובד ראש ומומלץ מאוד להיוועץ בעו"ד פלילי באשר לאפשרויות השונות העומדות בפניך.

ידע נוסף תוכל למצוא במאמר שפרסמתי לאחרונה בנושא שימוע לפני הגשת כתב אישום.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron