פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

נפתח לי תיק במשטרה על תקיפה

הודעהנכתב על-ידי יבגני בתאריך 14:09 10/10/2014

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד אלעד שאול אלבז, עו''ד אור הדאיה, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

היי עו"ד דוק, לפני מספר ימים המשטרה פתחה לי תיק על תקיפה שלא הייתה ולא נבראה. זימנו אותי כבר בפעם השלישית לתחנה על מנת שאני יודה בעבירה שלא ביצעתי בשבוע שעבר - תקיפה מחוץ למועדון לילה. אני לא יודע מה המשטרה רוצה ממני ואני ממש צריך ייעוץ בעניין. תודה מראש.


נפתח לי תיק במשטרה על תקיפה
יבגני | 14:09 10/10/2014
היי עו"ד דוק, לפני מספר ימים המשטרה פתחה לי תיק על תקיפה שלא הייתה ולא נבראה. זימנו אותי כבר בפעם השלישית לתחנה על מנת שאני יודה בעבירה שלא ביצעתי בשבוע שעבר - תקיפה מחוץ למועדון לילה. אני לא יודע מה המשטרה רוצה ממני ואני ממש צריך ייעוץ בעניין. תודה מראש.
נפתח לי תיק במשטרה על תקיפה
עו''ד אסף דוק | 14:37 10/10/2014
יבגני שלום,

בהנחה שלא ביצעת את התקיפה אני ממליץ שתכחיש מכל וכל את המיוחס לך בכל פעם מחדש ולא תשנה את גרסתך הראשונית. עצם העובדה שאתה נקרא כבר פעם שלישית לתחנה מעידה על כך שלחוקרים אין מספיק ראיות שקושרות אותך לאירוע. כמו כן, אני ממליץ שתקרא מאמר שפרסמתי לאחרונה בנושא חקירה במשטרה על מנת שתגיע מוכן יותר לחקירה הבאה (אם תגיע) וכן תיוועץ עם עו"ד פלילי שיפעל אל מול התחנה לצורך סגירת התיק נגדך.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron