פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד אלעד שאול אלבז, עו''ד אור הדאיה, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

שוטר פגע לי בפרטיות על ידי צו בתרמית כדי לכסות על רשלנות מקצועית.

השוטר גרם נזק לתלונה וכדי שלא יטענו שהוא גרם נזק מאחר וצריך לעוולת רשלנות שיגרם נזק, הוא הוציא צו בתרמית על ספק האינטרנט שלי ופגע לי בפרטיות כדי לטייח את התלונה שלי.

הוא עשה את זה כדי לא לעמוד לדין על רשלנות מקצועית לדעתי.

1 - האם ניתן להגיש קובלנה נגד שוטר על רשלנות מקצועית כמו נגד עורך דין?
2 - מה העבירה הרלוונטית? האם ניגוד עניינים? האם הפרת אמונים? האם שימוש לרעה בכוח משרה? מה עושים?
האם יש אפשרות בכלל להצליח להוכיח שהשוטר עשה עבירה כדי להעמיד אותו לדין.

אני רוצה שמה שהוא הוציא מהאינטרנט שלי ימחק מהתיק כי זה פגיעה בפרטיות לא כדין.

האם מדובר בעבירה פלילית בגינה יש עניין בציבור כתב אישום?
דדדד | 23:40 09/03/2015
שוטר פגע לי בפרטיות על ידי צו בתרמית כדי לכסות על רשלנות מקצועית.

השוטר גרם נזק לתלונה וכדי שלא יטענו שהוא גרם נזק מאחר וצריך לעוולת רשלנות שיגרם נזק, הוא הוציא צו בתרמית על ספק האינטרנט שלי ופגע לי בפרטיות כדי לטייח את התלונה שלי.

הוא עשה את זה כדי לא לעמוד לדין על רשלנות מקצועית לדעתי.

1 - האם ניתן להגיש קובלנה נגד שוטר על רשלנות מקצועית כמו נגד עורך דין?
2 - מה העבירה הרלוונטית? האם ניגוד עניינים? האם הפרת אמונים? האם שימוש לרעה בכוח משרה? מה עושים?
האם יש אפשרות בכלל להצליח להוכיח שהשוטר עשה עבירה כדי להעמיד אותו לדין.

אני רוצה שמה שהוא הוציא מהאינטרנט שלי ימחק מהתיק כי זה פגיעה בפרטיות לא כדין.
האם מדובר בעבירה פלילית בגינה יש עניין בציבור כתב אישום?
עו''ד אסף דוק | 01:46 12/03/2015
שלום רב,

חסרים לי הרבה מאוד פרטים המתייחסים לשאלתך. משכך, אני מציע כי תיוועץ עימי באופן פרטני.

בברכה,
עו"ד אסף דוק
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי