פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

כתב אישום על מעשה מגונה

הודעהנכתב על-ידי יניב בתאריך 22:16 30/03/2015

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

שלום רב, קיבלתי כתב אישום בדואר על עבירת מעשה מגונה. העניין הוא שבמשטרה החוקר אמר לי שהתיק נגדי ייסגר וזה לא קרה. איך אני יכול לקבל את הראיות שיש למשטרה נגדי והאם הייתי צריך לקבל זכות שימוע? תודה


כתב אישום על מעשה מגונה
יניב | 22:16 30/03/2015
שלום רב, קיבלתי כתב אישום בדואר על עבירת מעשה מגונה. העניין הוא שבמשטרה החוקר אמר לי שהתיק נגדי ייסגר וזה לא קרה. איך אני יכול לקבל את הראיות שיש למשטרה נגדי והאם הייתי צריך לקבל זכות שימוע? תודה
כתב אישום על מעשה מגונה
עו''ד דן נתיב | 02:07 31/03/2015
שלום רב,

לגבי הראיות, מרגע קבלת כתב האישום, קמה לנאשם או לעורך דינו, זכות לעיין בחומר החקירה ולהעתיקו, למעט חומר המוגדר כחסוי. חומר החקירה נמצא במשרדי התביעה.

לגבי זכות השימוע, הדבר תלוי בסיווג העבירה בה אתה מואשם. נסיבות העבירה של מעשה מגונה, עבירה לפי סעיף 348 לחוק העונשין, מוגדרות במספר תתי סעיף. חלקם נחשב לעבירות מסוג פשע (מעל 3 שנות מאסר), וחלקם לעוון (עד 3 שנות מאסר). אוכל להיות יותר ספציפי אם תציין את הסעיף המדויק. באופן כללי, בטרם הגשת כתב אישום בגין עבירה מסוג פשע, על התביעה לשלוח מכתב יידוע לחשוד אודות כוונתה להגיש נגדו כתב אישום ואודות זכותו לשימוע. באשר לעבירות עוון, אין לגביהן חובת שימוע.

לעיתים, לא נשלח לנאשם בפשע מכתב הידוע בטרם הגשת כתב האישום, דבר העשוי במקרים מסוימים אף להביא לביטול כתב האישום, אולם, ברוב המקרים, יבחר בית המשפט להורות על קיום שימוע בדיעבד. בכל מקרה, חשוב מאד שתתייעץ באופן אישי עם עורך דין פלילי.

בברכה,
דן נתיב, עו"ד
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי משרד עורכי דין פלילי אסף דוק העוסק בייצוג חשודים ונאשמים בדין הפלילי והצבאי על כל רבדיהם ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון: 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.
כתב אישום על מעשה מגונה
יניב | 07:18 31/03/2015
תודה רבה על התשובה!

3 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי