פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

צו מבחן למשך שנה

הודעהנכתב על-ידי אחד בתאריך 08:59 31/03/2015

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד אור הדאיה, עו''ד אלעד שאול אלבז, עו''ד עודד רגב, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

קיבלתי לפני שבוע גזר דין בתיק סמים וקבעו לי צו מבחן לשנה. רציתי בבקשה לדעת מה זה בדיוק אומר ואיך אני צריך להתכונן לדבר הזה. עוד שאלה - האם אפשר להכניס אותי לכלא אם אני לא יעמוד בצו המבחן? תודה


צו מבחן למשך שנה
אחד | 08:59 31/03/2015
קיבלתי לפני שבוע גזר דין בתיק סמים וקבעו לי צו מבחן לשנה. רציתי בבקשה לדעת מה זה בדיוק אומר ואיך אני צריך להתכונן לדבר הזה. עוד שאלה - האם אפשר להכניס אותי לכלא אם אני לא יעמוד בצו המבחן? תודה
צו מבחן למשך שנה
עו''ד דן נתיב | 18:02 31/03/2015
שלום רב,

בנוסף כמובן להתחייבות להמנע מביצוע עבירות נוספות, ובמקרה שלך גם בדיקות סמים מן הסתם, צווי מבחן עשויים לכלול תנאים נוספים, כגון, תוכנית שיקומית, התחייבות לעבודה סדירה, שמירה על קשר עם קצין המבחן, עדכונו וכן ציות להוראותיו. צו המבחן הוא למעשה לטובתך, והוא ניתן כאלטרנטיבה לעונש "מכאיב" יותר. המדובר בהליך שיקומי, שלעניות דעתי, הדרך הטובה ביותר להתכונן אליו ולעבור אותו בהצלחה, תהיה באימוץ התובנות ונכונות להליכה בתלם שבית המשפט החליט להוליכך בו.

למעט מקרים שבהם מופר צו המבחן עקב ביצוע עבירה נוספת ובהפרות "קשות", אין סיכון של ממש במאסר עקב הפרת תנאים קלה. צו מבחן אינו כולל עונש קבוע במקרה שלא עמדת בתנאיו ולא כל הפרה של צו מבחן בהכרח מפקיעה את תקופת המבחן. במקרה של הפרה, ותלוי בחומרתה כמובן, עשוי בית המשפט להטיל על המפר קנס כספי, להוסיף מאסר על תנאי, ואף להסתפק באזהרה. במקרים של הפרה "קשה" הגוררת הפקעה של הצו, מוחזר התיק לבית המשפט שעשוי להפעיל מאסר על תנאי במידה ונגזר כזה, שיכול להיות בנוסף לעונש נפרד לעבירה החדשה שנעברה בתקופת הצו, בהתאם לתרחיש הדברים. במקרה של הפרה סיסטמטית המתבטאת בסירוב לעבור בדיקות סמים ואי הגעה לתוכניות גמילה ושיקום, בית המשפט עשוי בהחלט להטיל עונש מאסר עקב הפרת האמון שניתן. בכל מקרה, כדאי לשקול התייעצות אישית עם עורך דין פלילי לצורך צליחת תקופת המבחן בצורה אופטימלית.
בברכה ובהצלחה,

דן נתיב, עו"ד
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי משרד עורכי דין פלילי אסף דוק העוסק בייצוג חשודים ונאשמים בדין הפלילי והצבאי על כל רבדיהם ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון: 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.
צו מבחן למשך שנה
אחד | 18:07 31/03/2015
אוקיי, תודה רבה על התשובה המהירה.

3 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי