פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

הפחתת שעות עבודות שירות

הודעהנכתב על-ידי יוסי בתאריך 19:36 13/04/2015

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד אור הדאיה, עו''ד אלעד שאול אלבז, עו''ד עודד רגב, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

עו"ד דוק שלום, הורשעתי בעבירת קבלת דבר במרמה ובית משפט השלום בתל אביב גזר עלי 6 חודשי עבודות שירות אותם התחלתי זה מכבר. לאחרונה מצבי הרפואי הדרדר ונורא קשה לי לעמוד במכסת 8.5 שעות כל יום. האם ניתן להפחית את שעות עבודות השירות? למי פונים? תודה מראש.


הפחתת שעות עבודות שירות
יוסי | 19:36 13/04/2015
עו"ד דוק שלום, הורשעתי בעבירת קבלת דבר במרמה ובית משפט השלום בתל אביב גזר עלי 6 חודשי עבודות שירות אותם התחלתי זה מכבר. לאחרונה מצבי הרפואי הדרדר ונורא קשה לי לעמוד במכסת 8.5 שעות כל יום. האם ניתן להפחית את שעות עבודות השירות? למי פונים? תודה מראש.
הפחתת שעות עבודות שירות
עו''ד דן נתיב | 21:27 13/04/2015
יוסי שלום רב,

חוק העונשין מגדיר את המסגרת של עבודות השירות בס' 51 ו':

"שבוע עבודה של עובד שירות יהיה בן חמישה ימי עבודה; מספר שעות העבודה ביום עבודה של עובד שירות יהיה שמונה שעות וחצי רצופות, ואולם רשאי בית המשפט או הממונה, במקרים חריגים בשל נסיבות מיוחדות של הנאשם או בהתאם לנהוג במקום עבודת השירות, לאשר ביצוע עבודת שירות בהיקף שעות יומי נמוך יותר, ובלבד שלא יפחת משש שעות עבודה ביום."

בסעיף 51 ז'(ג) התייחס המחוקק להיעדרות מעבודות שירות:

"עובד שירות לא יעדר מעבודתו אלא באישור הממונה, רכז עבודת השירות או מפקח, ואם נעדר מסיבות רפואיות – גם באישור רופא..."

ובסעיף 51 ז'(ד) התייחס המחוקק למשמעותה של היעדרות מעבודות שירות:

" תקופת הפסקת עבודת שירות וימי היעדרותו של עובד שירות לפי סעיף זה, לא יבואו במנין ימי עבודת השירות, למעט היעדרות מסיבות רפואיות בשל תאונת עבודה שאירעה במסגרת עבודת השירות ובמקום עבודת השירות."

לסיכום, בעניינך, אתה אמור לפנות בבקשה למפקח מטעם הממונה על עבודות השירות, דאג לצרף חוות דעת רפואית. קח בחשבון, כי בחוק, כמו גם בהנחיות השב"ס לעובד השירות, נקבע כי היעדרות מעבודות שירות, מכל סיבה שהיא, לרבות היעדרות באישור המפקח, תחייב את השלמת הימים או השעות שהחסרת (למעט במקרה של תאונת עבודה שאירעה במסגרת עבודות השירות ובמקום העבודה עצמו).

בברכה,

דן נתיב, עו"ד
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי משרד עורכי דין פלילי אסף דוק העוסק בייצוג חשודים ונאשמים בדין הפלילי והצבאי על כל רבדיהם ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון: 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי