פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

תיק פתוח בעבירות זיוף

הודעהנכתב על-ידי גלעד בתאריך 20:05 27/06/2015

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

עו"ד דוק שלום רב, לפני 5 שנים נחקרתי תחת אזהרה כחשוד בעבירות זיוף יחד עם עוד מספר אנשים. נגד אותם אנשים הוגש כתב לפני 4 שנים ונגדי התיק נותר עדיין פתוח ומוגדר במרשם הפלילי שלי כתיק מב"ד. האם ישנו סיכוי שיוגש נגדי כתב אישום בהמשך? ואם לא מדוע התיק נותר פתוח? תודה מראש


תיק פתוח בעבירות זיוף
גלעד | 20:05 27/06/2015
עו"ד דוק שלום רב, לפני 5 שנים נחקרתי תחת אזהרה כחשוד בעבירות זיוף יחד עם עוד מספר אנשים. נגד אותם אנשים הוגש כתב לפני 4 שנים ונגדי התיק נותר עדיין פתוח ומוגדר במרשם הפלילי שלי כתיק מב"ד. האם ישנו סיכוי שיוגש נגדי כתב אישום בהמשך? ואם לא מדוע התיק נותר פתוח? תודה מראש
תיק פתוח בעבירות זיוף
עו''ד אסף דוק | 20:10 27/06/2015
גלעד שלום רב,

תחילה עליך להוציא תדפיס מרשם פלילי מעודכן מתחנת המשטרה הקרובה אליך. במידה והתיק עדיין מופיע בתדפיס כתיק מב"ד (תיק הממתין לבירור דין), הסיכוי כי יוגש נגדך כתב אישום לאחר תקופה כה ארוכה הינו נמוך מאוד. על מנת ולהסיר את הרישום ולסגור את התיק יש לפנות לפרקליטות בבקשת סגירה ועדיף לעשות זאת באמצעות עורך דין.

מקווה שהייתי לך לעזר,
עו"ד אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.
תיק פתוח בעבירות זיוף
גלעד | 20:35 27/06/2015
עו"ד דוק תודה רבה, אצור איתך קשר מחר בבוקר.

3 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי