פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

החזרת מחשב נייד על ידי המשטרה

הודעהנכתב על-ידי אורן בתאריך 12:47 12/07/2015

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

שלום לפני 3 שבועות נחקרתי במשטרה על עבירת הטרדה מינית ונלקחו ממני הטלפון הסלולרי והמחשב הנייד. חשוב לציין שהשוטרים עדיין לקחו את המחשב הנייד למרות שאמרתי להם שאין עליו כלום כי כל ההתכתבויות שלי עם אותה בחורה נעשו מהפלאפון. אני עצמאי ועוסק בבניית אתרים באינטרנט. כל העבודות שלי וגם פרטי הלקוחות נמצאים על המחשב הזה ומאוד מאוד חשוב לי להחזיר אותו. מה עלי לעשות? תודה


החזרת מחשב נייד על ידי המשטרה
אורן | 12:47 12/07/2015
שלום לפני 3 שבועות נחקרתי במשטרה על עבירת הטרדה מינית ונלקחו ממני הטלפון הסלולרי והמחשב הנייד. חשוב לציין שהשוטרים עדיין לקחו את המחשב הנייד למרות שאמרתי להם שאין עליו כלום כי כל ההתכתבויות שלי עם אותה בחורה נעשו מהפלאפון. אני עצמאי ועוסק בבניית אתרים באינטרנט. כל העבודות שלי וגם פרטי הלקוחות נמצאים על המחשב הזה ומאוד מאוד חשוב לי להחזיר אותו. מה עלי לעשות? תודה
החזרת תפוס על-ידי המשטרה
עו''ד אסף דוק | 13:51 12/07/2015
שלום רב,

פקודת סדר הדין הפלילי (מעצר וחיפוש) קובעת בזאת הלשון לעניין החזרת תפוס על ידי המשטרה: "אם תוך ששה חדשים מיום תפיסת החפץ על ידי המשטרה, או מיום שהגיע לידיה, לא הוגש המשפט אשר בו צריך החפץ לשמש ראיה ולא ניתן צו על אותו חפץ לפי סעיף 34, תחזיר המשטרה את החפץ לאדם אשר מידיו נלקח; אך רשאי בית משפט שלום, על פי בקשת שוטר מוסמך או אדם מעוניין, להאריך את התקופה בתנאים שיקבע".

כלומר, בסמכות המשטרה להחזיק בחפץ התפוס עד להגשת כתב האישום, ולאחר הגשת כתב האישום, עד להכרעת הדין. ספירת 6 החודשים היא מיום תפיסת החפץ על ידי המשטרה אולם במקרים מסוימים ניתן להגיש בקשה מתאימה לבית המשפט להחזרת התפוס ("בקשה להחזרת תפוס") אף בטרם חלוף מועד זה מכוח סעיף 34 לפקודה. במקרים מעין אלה בית המשפט נדרש לבחון חלופה אשר תשיג את תכלית תפיסתו של החפץ ותפחית את הפגיעה בבעליו. החזרת התפוס תיבחן גם לאורו של חוק יסוד כבוד האדם וחירותו, ולאור זכות הקניין שהיא אחת מזכויות האדם הבסיסיות.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.
תודה רבה עו"ד דוק!
אורן | 17:55 12/07/2015
על התשובה המהירה!

3 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי