פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

העלבה

הודעהנכתב על-ידי רון בתאריך 09:25 03/08/2015

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

שלום

עובד לפני 3 שנים בנוכחות שני עובדים אחרים קרא לי חולה נפש בצעקות האם אני עדיין יכול לתבוע אותו 
שני העובדים האחרים יכולים לומר שהם לא זוכרים אני מוכן להבדק בפוליגראף 

תודה 


העלבה
רון | 09:25 03/08/2015
שלום

עובד לפני 3 שנים בנוכחות שני עובדים אחרים קרא לי חולה נפש בצעקות האם אני עדיין יכול לתבוע אותו 
שני העובדים האחרים יכולים לומר שהם לא זוכרים אני מוכן להבדק בפוליגראף 

תודה 
העלבה
עו''ד דן נתיב | 23:12 04/08/2015
שלום רב,

על פי חוק לשון הרע, קיימים מספר קריטריונים לפיהם יקבע האם דברים שנאמרו כלפי אדם אכן מהווים עילה לקבלת פיצויים. המדובר במבחן אובייקטיבי, כאשר אבן הבוחן אינה תחושתו הסובייקטיבית של הנפגע כלפי הדברים שנאמרו כלפיו, אלא ההשלכות החברתיות אשר עלולות להיגרם למן דהוא בשל אמירת דברים דומים בגנותו.

יצויין, כי לא כל העלבה או קללה מהווים לשון הרע, וכן, כי החוק קבע תנאים "קשוחים" על מנת לחסוך מזמנו של בית המשפט. לכאורה, לפי המתואר בקצרה בפנייתך, להשערתי, אין המדובר בעילה מבוססת דיה לתביעה. 

בכבוד רב,
דן נתיב, עו"ד
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי משרד עורכי דין פלילי אסף דוק העוסק בייצוג חשודים ונאשמים בדין הפלילי והצבאי על כל רבדיהם ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון: 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron