פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

תיק על תקיפת שוטר

הודעהנכתב על-ידי אחד בתאריך 22:51 06/09/2015

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

שלום, היה לי סכסוך עם השכנים שהזמינו משטרה וכנראה הגיע שוטר חמום מוח שהתחיל לצעוק עלי ורצה לעצור אותי ושביקשתי לדעת על מה הוא החליט שתקפתי אותו ומיד נלקחתי על ידו לתחנת המשטרה ופתחו לי תיק על תקיפת שוטר. ביררתי לפני כמה ימים עם המשטרה מה קורה עם התיק ואמרו לי שהוגש בו כתב אישום. רציתי לדעת בבקשה מה צפוי לי וגם מה הפרוצדורה במקרה כזה?


תיק על תקיפת שוטר
אחד | 22:51 06/09/2015
שלום, היה לי סכסוך עם השכנים שהזמינו משטרה וכנראה הגיע שוטר חמום מוח שהתחיל לצעוק עלי ורצה לעצור אותי ושביקשתי לדעת על מה הוא החליט שתקפתי אותו ומיד נלקחתי על ידו לתחנת המשטרה ופתחו לי תיק על תקיפת שוטר. ביררתי לפני כמה ימים עם המשטרה מה קורה עם התיק ואמרו לי שהוגש בו כתב אישום. רציתי לדעת בבקשה מה צפוי לי וגם מה הפרוצדורה במקרה כזה?
תיק על תקיפת שוטר
עו''ד אלון שליכטר | 00:41 07/09/2015
שלום רב,

כתב האישום אמור להישלח אליך בדואר יחד עם ההזמנה לדין בו יצוין תאריך מועד הדיון הקרוב.

יש לציין, שמרגע שהוגש כנגדך כתב אישום, על פי ס' 74 חוק סדר הדין הפלילי [נוסח משולב], תשמ"ב-1982, ישנה זכות לנאשם או לבא כוחו (העו"ד) לצלם את חומר החקירה שעל בסיסו הוגש כתב האישום.

בעניין מה צפוי, הדבר תלוי בהרבה משתנים, לרבות: חומר הראיות שיש בידי התביעה, גיל, עבר פלילי, נסיבות ביצוע העבירה ועוד...

בשל כך שציינת שהוגש נגדך כתב אישום, מומלץ להתסייע בעו"ד העוסק בתחום המשפט הפלילי.

בכבוד רב,
אלון שליכטר, עו"ד
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.
תודה רבה על ההכוונה!
אחד | 08:19 07/09/2015
תודה לכם

3 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron