פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

צו הרחקה נגד הבעל

הודעהנכתב על-ידי גלית בתאריך 09:11 29/11/2015

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

בוקר טוב עו"ד דוק, אני ובעלי נמצאים בהליכי גירושין. רציתי לשאול האם אני יכולה להוציא צו הרחקה נגד בעלי שמאיים עלי בטלפון ומגיע למקום עבודתי למרות שאנחנו פרודים? עוד דבר - מה ההבדל בין צו הגנה לבין צו הרחקה? תודה


צו הרחקה נגד הבעל
גלית | 09:11 29/11/2015
בוקר טוב עו"ד דוק, אני ובעלי נמצאים בהליכי גירושין. רציתי לשאול האם אני יכולה להוציא צו הרחקה נגד בעלי שמאיים עלי בטלפון ומגיע למקום עבודתי למרות שאנחנו פרודים? עוד דבר - מה ההבדל בין צו הגנה לבין צו הרחקה? תודה
צו הרחקה נגד הבעל
עו''ד אסף דוק | 15:16 29/11/2015
גלית שלום,

ישנם שני הליכים משפטיים באמצעותם אדם רשאי לקבל סעד במידה ויוכח כי הוא סובל מאלימות במשפחה. מטרת הצווים הינה מתן "עזרה ראשונה" והגנה מפני אלימות שהופעלה במשפחה וכן מניעת הישנותה. צו הרחקה וצו הגנה ניתנים כאשר קיימת אלימות בתוך המשפחה אשר יש בה סכנה מוחשית ומיידית לשלום האישה או שלום הילדים.

צו הרחקה מקורו בדין האישי והוא קובע את זכות המדור השקט והשלו ומטרתו להגן על מי שזקוק להגנה על ידי הרחקת הגורם המהווה לו סכנה מהבית המשותף. בדומה, צו הגנה מקורו בסעיף 2(א) לחוק מניעת אלימות במשפחה אשר מעניק לבית המשפט ולבית הדין הרבני את הסמכות לאסור על אדם להיכנס לדירה בה מתגורר בן משפחתו או להימצא בתחום מרחק מסויים מאותה דירה (אף אם יש לו זכות כלשהי בה) וכן להטרידו ולמנוע ממנו להמשיך ולעשות שימוש כדין בנכס המשותף.

הבקשות למתן צווי הגנה והרחקה ידונו עוד באותו היום ובית המשפט רשאי יהיה להוציא צו הגנה במעמד צד אחד כנגד האדם הפוגע לתקופה של עד 7 ימים, כאשר לאחר תקופה זו יתקיים דיון נוסף במעמד שני הצדדים אשר בסופו יחליט בית השופט על הארכת הצו לתקופה של עד חצי שנה.

נטל הראיה במסגרת הצווים הללו מונח על כתפיו של המבקש שעליו להוכיח כי קיימת הצדקה למתן הצו מצד בית המשפט. כמו כן, במסגרת ההליך בעלי הדין רשאים יהיו לחקור את העדים של הצד שכנגד בחקירה נגדית.

בחירת דרך הפעולה לקבלת הסעד המתאים איננה דבר מובן מאליו ורצוי להיוועץ עם עו"ד פלילי המכיר את רזי החוק והפסיקה לטובת יעילות הרחקת הגורם המאיים והמטריד בהקדם האפשרי וללא דיחוי או סחבת לצורך הרתעה כחוק.

מידע נוסף בנושא תוכלי למצוא בקישור הבא: http://goo.gl/Rtf0ix

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.
צו הרחקה נגד הבעל
גלית | 15:40 29/11/2015
תודה רבה על המענה המהיר.

3 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron