פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

גניבה של עובד בעסק

הודעהנכתב על-ידי ראובן בתאריך 21:51 21/12/2015

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

שלום, יש לי עובד בעסק שתפסתי אותו גונב מהקופה. עדיין לא אמרתי לו שום דבר כי אני חושד שזאת לא הפעם הראשונה שהוא עושה את זה ואם כך הדבר הרי שמדובר בסכומי כסף גדולים אותם "העלים" ב-3 שנים שהוא עובד אצלי. כיצד עלי לפעול? האם כדאי לפעול במישור הפלילי או במישור האזרחי? תודה מראש.


גניבה של עובד בעסק
ראובן | 21:51 21/12/2015
שלום, יש לי עובד בעסק שתפסתי אותו גונב מהקופה. עדיין לא אמרתי לו שום דבר כי אני חושד שזאת לא הפעם הראשונה שהוא עושה את זה ואם כך הדבר הרי שמדובר בסכומי כסף גדולים אותם "העלים" ב-3 שנים שהוא עובד אצלי. כיצד עלי לפעול? האם כדאי לפעול במישור הפלילי או במישור האזרחי? תודה מראש.
גניבה של עובד בעסק
עו''ד אלעד שאול אלבז | 22:07 21/12/2015
ראובן שלום,

גניבה ממעביד מעוגנת בסעיף 391 לחוק העונשין והיא מעין עבירת גניבה בנסיבות מחמירות.
הן המחוקק והן בתי-המשפט מיחסים לעבירה מעין זו חומרה מיוחדת לאור יחסי האמון שבין המעסיק לבין העובד.

משכך, עונש המקסימום בחוק עומד על 7 שנות מאסר.

מעבר לכך, גניבה בידי עובד מהווה עוולה נזיקית ויכולה להוות עילה מצוינת לתביעה אזרחית.

מבחינה משפטית - אינך צריך לבחור אם לפנות להליך הפלילי או לאזרחי, ואתה רשאי לנקוט בשני ההליכים במקביל.

בכבוד רב,
עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי משרד עורכי דין פליליים העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron