פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מעצר בתיק מעשה מגונה

הודעהנכתב על-ידי גלעד בתאריך 20:50 05/01/2016

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

שלום, אחי נעצר לפני שלושה ימים בחשד למעשה מגונה במספר נשים שהכיר. היום היה דיון מעצר שני והסנגור הציבורי אמר לנו שהוא מאמין שאחי ישתחרר כבר בדיון הבא ביום שישי הקרוב. מה אפשר לעשות כדי להבטיח שהוא באמת ישתחרר? אנחנו קצת חוששים כי עד עכשיו הסגור הציבורי לא ממש תפקד ודיבר בדיון מעצר. אשמח לתשובה בהקדם.


מעצר בתיק מעשה מגונה
גלעד | 20:50 05/01/2016
שלום, אחי נעצר לפני שלושה ימים בחשד למעשה מגונה במספר נשים שהכיר. היום היה דיון מעצר שני והסנגור הציבורי אמר לנו שהוא מאמין שאחי ישתחרר כבר בדיון הבא ביום שישי הקרוב. מה אפשר לעשות כדי להבטיח שהוא באמת ישתחרר? אנחנו קצת חוששים כי עד עכשיו הסגור הציבורי לא ממש תפקד ודיבר בדיון מעצר. אשמח לתשובה בהקדם.
מעצר בתיק מעשה מגונה
עו''ד אלעד שאול אלבז | 16:16 06/01/2016
שלום גלעד,

ראשית, קשה מאוד "להבטיח" שחרור של עצור, שהרי העניין טעון החלטת שופט לצד מכלול של נסיבות שאינן תלויות זו בזו, כגון עצמת הראיות בתיק החקירה, טיב הראיות, זהות שופט המעצרים באותו היום, זהות הסניגור וכיוצ"ב.

מבלי להתייחס ישירות לדבריך לעניין הסניגור הנוכחי (שכבודו במקומו מונח) - כמו כל נותן שירות ואיש מקצוע, ככל שבעל המקצוע מנוסה, פעיל ואסרטיבי יותר - כך סביר יותר שעניין הלקוח יטופל באופן מיטבי.

במידה ואתם לא מרוצים מהטיפול של הסניגור הנוכחי, עניין שהוא אך ורק לשיקול דעתכם, ניתן לשכור את שירותיו של עו"ד פלילי פרטי.

בכבוד רב,
עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז,
0522-333-730
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי משרד עורכי דין פליליים העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron