פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

צו הרחקה ממקום עבודה משותף

הודעהנכתב על-ידי גיא בתאריך 20:23 21/12/2016

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד אסף דוק

הגשתי צו הרחקה נגד אדם שתקף אותי. אציין שיש לו רקע אלים במשטרה. הבעיה שאנחנו עובדים באותו מקום. בדיון במעמד 2 הצדדים השופט הרחיק אותו ממני, אבל לגבי מקום העבודה אמר שזה לא אפשרי, ונאלצתי להתפשר בימים נפרדים. לי זה נראה קצת עקום... האם נעשה פה צדק?


צו הרחקה ממקום עבודה משותף
גיא | 20:23 21/12/2016
הגשתי צו הרחקה נגד אדם שתקף אותי. אציין שיש לו רקע אלים במשטרה. הבעיה שאנחנו עובדים באותו מקום. בדיון במעמד 2 הצדדים השופט הרחיק אותו ממני, אבל לגבי מקום העבודה אמר שזה לא אפשרי, ונאלצתי להתפשר בימים נפרדים. לי זה נראה קצת עקום... האם נעשה פה צדק?
צו הרחקה ממקום עבודה משותף
עו''ד אלעד שאול אלבז | 09:23 22/12/2016
שלום רב,

איני יכול לקבוע האם נעשה צדק שכן מדובר בשאלה סובייקטיבית שאין עליה תשובה נכונה אחת.

בית המשפט אכן לא נוטה להרחיק אנשים ממקום עבודתם ו/או ממקום מגוריהם וזאת על מנת שלא לפגוע בחופש העיסוק או בזכויות יסוד אחרות.

ואולם, ההחלטה שניתנה בבית המשפט היא אינה סופית ובמידה והעבריין ימשיך לאיים ולפגוע בך ניתן להגיש בקשה לעיון חוזר ולדרוש הרחבת הצו.

שים לב, שמעבר להליך של בקשת צו למניעת הטרדה מאיימת ישנן דרכים נוספות להבטיח הרחקת העבריין האלים ממך כגון הגשת תלונה מסודרת במשטרה ופניה למעסיק על מנת שיעביר את התוקף למקום רחוק ממך.

בכבוד רב,

עורך דין פלילי אלעד שאול אלבז
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי