פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

צילום סתר בעבודה

הודעהנכתב על-ידי תומאס בתאריך 14:32 25/01/2017

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד אסף דוק

אני עובד בבית ספר בתור חובש במסגרת עבודתי אני נותן טיפול לתלמידים ותלמידות אני רוצה לקנות מצלמה נסתרת בתוך שעון דיגיטלי ולהסריט את המפגשים שלי עם התלמידים כדי להימנע מטביעות שווא מצד הורי הילדים או בית הספר, אני לא עובד של בית הספר אני עובד בחברה המספקת את שירותיי


צילום סתר בעבודה
תומאס | 14:32 25/01/2017
אני עובד בבית ספר בתור חובש במסגרת עבודתי אני נותן טיפול לתלמידים ותלמידות אני רוצה לקנות מצלמה נסתרת בתוך שעון דיגיטלי ולהסריט את המפגשים שלי עם התלמידים כדי להימנע מטביעות שווא מצד הורי הילדים או בית הספר, אני לא עובד של בית הספר אני עובד בחברה המספקת את שירותיי
צילום סתר בעבודה
עו''ד אלעד שאול אלבז | 16:06 07/02/2017
שלום תומאס,

חל איסור להסריט ולהקליט קטינים מבלי ליידע ולקבל את הסכמת האפוטרופוס החוקי שלהם (לרוב, ההורים). הקלטה מעין זו עשויה להוות פגיעה בפרטיות בניגוד לחוק הגנת הפרטיות - עבירה בגינה ניתן לתבוע פיצוי כספי ואף להגיש כתב אישום.

מנגד, בעידן המודרני אנשים רבים חוששים מפני תלונות שווא, בעיקר בגין חשד לעבירות מין שלא היו ולא נבראו - ועל כן אותם אנשים נוהגים לתעד את מעשיהם ולשמור את התיעוד בסתר לכל צרה שתבוא בעתיד.

אותם אנשים סוברים שעדיף להם לתעד את מעשיהם ובכך לעבור על חוק הגנת הפרטיות, וזאת בהנחה שאם תוגש נגדם תלונת שווא חמורה - ההקלטות שהקליטו יוכלו להוכיח את חפותם ולהציל אותם מפני אישום פלילי חמור בהרבה (כגון אישום על בסיס תלונת שווא על עבירת מין בקטין).

כמובן, שאיני יכול להמליץ לך לעבור על החוק בשום אופן !
אולם מבחינה עובדית, ישנם רבים המתעדים את מעשיהם הגם שיש בכך עבירה.

עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי