פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מניעת גיוס לצה"ל בעקבות תיק פלילי

הודעהנכתב על-ידי אירנה בתאריך 08:51 08/07/2017

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד אסף דוק

הבן שלי נמצא לפני גיוס עם תיק במשטרה והדבר מונע מהצעיר גיוס. רציתי לדעת בבקשה האם ניתן להמשיך למרות הרישום בהליך הגיוס לצה"ל ואם כן - מה עלינו לעשות?


מניעת גיוס לצה"ל בעקבות תיק פלילי
אירנה | 08:51 08/07/2017
הבן שלי נמצא לפני גיוס עם תיק במשטרה והדבר מונע מהצעיר גיוס. רציתי לדעת בבקשה האם ניתן להמשיך למרות הרישום בהליך הגיוס לצה"ל ואם כן - מה עלינו לעשות?
מניעת גיוס לצה"ל בעקבות תיק פלילי
עו''ד אור הדאיה | 21:21 20/07/2017
שלום וברכה אירנה.
ראשית, ראוי להדגיש כי ישנו הבדל בין רישום פלילי לרישום משטרתי. הגשת כתב אישום והרשעה כנגד אדם תתועד ברישום הפלילי. לעומת זאת, פתיחת תיק במשטרה הממתין לבירור דין (מב"ד) או לחלופין תיק הנסגר מסיבה מסוימת יתועד ברישום המשטרתי. לפי שאלתך נראה כי מדובר ברישום משטרתי.
בין המשטרה והצבא קיים ערוץ להעברת מידע על מלשב"ים (מועמדים לשירות ביטחון) בעלי רקע פלילי. חשוב להדגיש כי המידע כולל הן רישום פלילי והן רישום משטרתי.
קבלת ההחלטה האם לגייס מועמד בעל עבר פלילי מורכבת ממגוון שיקולים פנימיים של לשכת הגיוס ומקבלי ההחלטות במערכת הצבאית.
עו"ד פלילי הבקיא בסוגיה משפטית זו יגדיל משמעותית את הסיכוי למחיקת הרישום הפלילי של המועמד לגיוס.
משכך יש חשיבות רבה להיוועץ עם עו"ד פלילי בנושא זה.
בברכה
אור הדאיה, עו"ד
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי