פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

קיבלתי אי הרשעה בבית משפט - מה זה אומר?

הודעהנכתב על-ידי אליזבת בתאריך 19:56 09/11/2013

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד אור הדאיה, עו''ד אלעד שאול אלבז, עו''ד עודד רגב, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

היי, שבוע שעבר היה לי משפט על גניבה של 185 ש"ח וקיבלתי אי הרשעה. האם זה נכון שלמעשה כרגע אין לי עבר פלילי? תודה מראש.


קיבלתי אי הרשעה בבית משפט - מה זה אומר?
אליזבת | 19:56 09/11/2013
היי, שבוע שעבר היה לי משפט על גניבה של 185 ש"ח וקיבלתי אי הרשעה. האם זה נכון שלמעשה כרגע אין לי עבר פלילי? תודה מראש.
אי הרשעה והשלכותיה
עו''ד אסף דוק | 20:15 09/11/2013
היי אליזבת,

ראשית - מזל טוב. רק מעטים מבין הנאשמים שהורשעו בדינם זוכים לקבל הזדמנות שנייה מטעם בית המשפט בדמות אי הרשעה - אשר משמעותה היא למעשה כי למרות שהנאשם ביצע את העבירה המיוחסת לו בכתב האישום עתידו לא יוכתם בהרשעה פלילית אשר השלכותיה יכולות להיות מבחינתו לעיתים הרות אסון. כך למשל, הרשעה פלילית עלולה להביא לפיטורים ממקום העבודה או למנוע קידום. במקרים אחרים, הרשעה תסכל אפשרות לקבלת רישיון תעסוקתי מסוים, לנשיאת נשק ולקבלת היתרי כניסה למדינות רבות.

מבחינה פרקטית - מי שמשפטו מסתיים באי הרשעה - הדבר יירשם רק ברישום "פנימי" של המשטרה ורק גופים מסוימים (כגון: שב"כ, מוסד, בית משפט, תביעה וכדומה) מורשים יהיו לקבל מידע זה (ראי סעיף 13 לחוק המרשם הפלילי). כמו כן, לאחר 5 שנים בלבד המידע הזה יימחק כליל מגיליון הרישום הפלילי שלך.

הרבה הצלחה בהמשך הדרך!

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי