פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/get_menu.php on line 2: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/get_menu.php on line 2: file_get_contents(): Failed to enable crypto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/get_menu.php on line 2: file_get_contents(https://www.dok.co.il/menu.html): failed to open stream: operation failed

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

עדות שוטרת וחוקר

הודעהנכתב על-ידי רפי בתאריך 09:08 16/08/2013

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אסף דוק

החוקר מאיים משפיל ולא רוצה לקבל ראיות , התלוננתי במח"ש והתלונה עברה לתלונות הציבור, שם קצין המרחב שבח את פעולת הקצין ואמר שהוא נחוש לבירור הפרטים (הוא או עיוור, הוא שלא ראה את תמלול ההקלטה), עכשיו יש לי בנוסף להקלטה עם החוקר גם הקלטה של שוטרת (רב נגד) שנותנת לי עדות כי  ידוע שהחוקר מתנהג בצורה ברברית ורק ריבוי תלונות יעשו שינוי, וכד'.
מה ניתן לעשות, אם העדות תעשה את השינוי?


עדות שוטרת וחוקר
רפי | 09:08 16/08/2013
החוקר מאיים משפיל ולא רוצה לקבל ראיות , התלוננתי במח"ש והתלונה עברה לתלונות הציבור, שם קצין המרחב שבח את פעולת הקצין ואמר שהוא נחוש לבירור הפרטים (הוא או עיוור, הוא שלא ראה את תמלול ההקלטה), עכשיו יש לי בנוסף להקלטה עם החוקר גם הקלטה של שוטרת (רב נגד) שנותנת לי עדות כי  ידוע שהחוקר מתנהג בצורה ברברית ורק ריבוי תלונות יעשו שינוי, וכד'.
מה ניתן לעשות, אם העדות תעשה את השינוי?
התנהגות לא ראויה של חוקר וסירובו לקבל ראיות בתיק
עו''ד חזי כהן | 14:31 16/08/2013
רפי שלום,

לצערי ידוע במחוזותינו על שוטרים (חשוב לציין - חלקם ולא כולם) שמתנהגים בצורה מחוסרת רסן שלא עולה כלל עם ערכים של שירותיות ורצון להגיע לחקר האמת.

לעניין התנהגותו המזלזלת והמשפילה של החוקר, המקום להתלונן על כך הוא בפני הנהלת התחנה, קרי, פנייה של אזרחים למפקד התחנה בה הם מעלים תרעומת על התנהגותו של החוקר.

לעניין חוסר סבלנותו ואי רצונו של החוקר לקבל ראיות לתיק, מדובר במחדל חקירה חמור ביותר, שכן בהחלט יכול להיות שתיק חקירה יתגלגל לכדי כתב אישום ואותה ראיה שרצית להגיש עלולה להשפיע על התוצאה המשפטית או אפילו על עצם ההחלטה אם להגיש כתב אישום או לא. ולכן בעניין זה אני ממליץ לך להתייעץ עם עו"ד פלילי בדחיפות בכדי שיפעל להכניס את הראיה לתיק החקירה.

בברכה,
עו''ד פלילי חזי כהן
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron