פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

קבלת תעודת יושר

הודעהנכתב על-ידי ישראל בתאריך 21:46 28/09/2013

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד אלעד שאול אלבז, עו''ד עודד רגב, עו''ד אור הדאיה, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

לפני מספר חודשים, בעקבות סכסוך ביני לבין אישתי הורחקתי מהבית על-ידי המשטרה ל-48 שעות. למרות שאישתי סירבה להגיש נגדי תלונה במשטרה, נחקרתי תחת אזהרה ומיד שוחררתי. לאחר המקרה, אישתי פנתה למשטרה על מנת לסגור את התיק כנגדי ואכן נאמר לה שכך ייעשה. השאלה שלי היא האם עדיין יופיע לי רישום פלילי והאם זה יפריע לי לקבל תעודת יושר?


קבלת תעודת יושר
ישראל | 21:46 28/09/2013
לפני מספר חודשים, בעקבות סכסוך ביני לבין אישתי הורחקתי מהבית על-ידי המשטרה ל-48 שעות. למרות שאישתי סירבה להגיש נגדי תלונה במשטרה, נחקרתי תחת אזהרה ומיד שוחררתי. לאחר המקרה, אישתי פנתה למשטרה על מנת לסגור את התיק כנגדי ואכן נאמר לה שכך ייעשה. השאלה שלי היא האם עדיין יופיע לי רישום פלילי והאם זה יפריע לי לקבל תעודת יושר?
מחיקת רישום פלילי
עו''ד אסף דוק | 22:03 28/09/2013
ישראל שלום,

בשל העובדה כי נחקרת תחת אזהרה אזי שנפתח לך תיק פלילי במשטרה והדבר יופיע בגיליון המרשם הפלילי.

כמו כן, אני מציע שתיגש לתחנת המשטרה הקרובה ותבקש העתק מגיליון הרישום הפלילי על מנת ולברר את עילת סגירת התיק (תיק פלילי יכול להיסגר באחת העילות הבאות: "היעדר עניין לציבור", "חוסר ראיות" ו"חוסר אשמה").

אפשרות נוספת היא כי התיק מסווג כתיק מב"ד (תיק שממתין לבירור דין), קרי תיק שמצוי בתהליך בירור וטרם הוחלט באם לסגור אותו או להגיש בו כתב האישום.

בכבוד רב,
עו"ד פלילי אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: [email protected]

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי