פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

שלום, הואשמתי בתקיפת אישתי ומתנהל נגדי משפט כרגע בבית משפט השלום. המדינה מינתה לי סנגור ציבורי שרוצה שאני יודה במשהו שלא ביצעתי ואקבל עבודות שירות. אני לא מוכן לדבר הזה. השאלה שלי היא האם בדרך כלל הסנגורים הציבוריים מתנהגים ככה או שמדובר במשהו מיוחד? והשאלה השנייה היא כמה אמור לעלות לי ייצוג משפטי של עורך דין פרטי בנושא. תודה.


משפט על אלימות במשפחה עם סנגור ציבורי שכופה עלי להודות
אחד | 14:18 19/07/2016
שלום, הואשמתי בתקיפת אישתי ומתנהל נגדי משפט כרגע בבית משפט השלום. המדינה מינתה לי סנגור ציבורי שרוצה שאני יודה במשהו שלא ביצעתי ואקבל עבודות שירות. אני לא מוכן לדבר הזה. השאלה שלי היא האם בדרך כלל הסנגורים הציבוריים מתנהגים ככה או שמדובר במשהו מיוחד? והשאלה השנייה היא כמה אמור לעלות לי ייצוג משפטי של עורך דין פרטי בנושא. תודה.
משפט על אלימות במשפחה עם סנגור ציבורי שכופה עלי להודות
עו''ד אלעד שאול אלבז | 15:14 19/07/2016
שלום רב,

אין בכוונתנו למתוח ביקורת על עורכי דין ו/או על הסנגוריה הציבורית.

על מנת לייעץ לך באופן מסודר - יש לעבור על חומר הראיות וללמוד אותו לעומק.
בסופו של דבר , אתה הוא זה שתצטרף להתמודד עם ההשלכות של ההליך הפלילי, ולא עורך דינך, ולכן עליך לחשוב היטב בטרם תודה בביצוע עבירה.

לעיתים, חומר הראיות מספיק על מנת להרשיע ובמקרה כזה הנאשם צריך לשקול להודות באשמה במסגרת הסדר על מנת לקבל הקלה בעונש. במידה ואין חומר ראיות מספיק להרשעה, ועורך דינך לוחץ עליך (ממש) להודות למרות שאתה מצהיר שאתה חף מפשע - מדובר במעשה חמור בניגוד לכללי האתיקה של לשכת עורכי הדין.

לעניין הייצוג הפרטי -
כל סנגור פרטי ומחיריו בהתאם למוניטין, הוותק וכיוצ"ב.

להצעת מחיר אתה מוזמן ליצור קשר.

בכבוד רב,
עורך דין פלילי אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי