פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

כתב אישום על מעשה מגונה

הודעהנכתב על-ידי יניב בתאריך 07:18 31/03/2015

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אסף דוקכתב אישום על מעשה מגונה
יניב | 22:16 30/03/2015
שלום רב, קיבלתי כתב אישום בדואר על עבירת מעשה מגונה. העניין הוא שבמשטרה החוקר אמר לי שהתיק נגדי ייסגר וזה לא קרה. איך אני יכול לקבל את הראיות שיש למשטרה נגדי והאם הייתי צריך לקבל זכות שימוע? תודה
כתב אישום על מעשה מגונה
עו''ד דן נתיב | 02:07 31/03/2015
שלום רב,

לגבי הראיות, מרגע קבלת כתב האישום, קמה לנאשם או לעורך דינו, זכות לעיין בחומר החקירה ולהעתיקו, למעט חומר המוגדר כחסוי. חומר החקירה נמצא במשרדי התביעה.

לגבי זכות השימוע, הדבר תלוי בסיווג העבירה בה אתה מואשם. נסיבות העבירה של מעשה מגונה, עבירה לפי סעיף 348 לחוק העונשין, מוגדרות במספר תתי סעיף. חלקם נחשב לעבירות מסוג פשע (מעל 3 שנות מאסר), וחלקם לעוון (עד 3 שנות מאסר). אוכל להיות יותר ספציפי אם תציין את הסעיף המדויק. באופן כללי, בטרם הגשת כתב אישום בגין עבירה מסוג פשע, על התביעה לשלוח מכתב יידוע לחשוד אודות כוונתה להגיש נגדו כתב אישום ואודות זכותו לשימוע. באשר לעבירות עוון, אין לגביהן חובת שימוע.

לעיתים, לא נשלח לנאשם בפשע מכתב הידוע בטרם הגשת כתב האישום, דבר העשוי במקרים מסוימים אף להביא לביטול כתב האישום, אולם, ברוב המקרים, יבחר בית המשפט להורות על קיום שימוע בדיעבד. בכל מקרה, חשוב מאד שתתייעץ באופן אישי עם עורך דין פלילי.

בברכה,
דן נתיב, עו"ד
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עו"ד פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.
כתב אישום על מעשה מגונה
יניב | 07:18 31/03/2015
תודה רבה על התשובה!

3 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron