פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

הימורים באינטרנט באופן חוקי

הודעהנכתב על-ידי מממ בתאריך 20:14 17/04/2015

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

שלום,
האם ניתן בקונסטלציה כלשהי להמר (משחקי פוקר) באינטרנט מתוך שטח ישראל באופן חוקי?

האם יש פרוצדורה שצריך לעבור מול רשות כלשהי (מסים?) שמאפשרת להוציא רישיון לעסוק ב"פעילות מקוונת בתחום הפוקר"?


הימורים באינטרנט באופן חוקי
מממ | 20:14 17/04/2015
שלום,
האם ניתן בקונסטלציה כלשהי להמר (משחקי פוקר) באינטרנט מתוך שטח ישראל באופן חוקי?

האם יש פרוצדורה שצריך לעבור מול רשות כלשהי (מסים?) שמאפשרת להוציא רישיון לעסוק ב"פעילות מקוונת בתחום הפוקר"?
הימורים באינטרנט באופן חוקי
עו''ד דן נתיב | 18:56 19/04/2015
שלום רב,

בישראל, הימורים באינטרנט נחשבים לעבירה פלילית לכל דבר ועניין. לגבי המהמר עצמו, כל עוד הוא מבצע את הפעולה האסורה בישראל, מדובר בעבירה לפי ס' 226 לחוק העונשין, עבירה שדינה עד שנת מאסר. לגבי הפעלת אתר הימורים, גם אם מקום מושבו של האתר או של השרתים לצורך העניין, יימצא במדינה המאפשרת זאת מבחינת חוקיה, חשוב לדעת, כי ברגע שמהמרים ישראלים יהיו מסוגלים להיכנס אל האתר ולהמר בו, המדובר יהיה בעבירה על החוק. סעיף 225 לחוק העונשין קובע לעבירה זו עונש מקסימלי של שלוש שנות מאסר. בכדי למנוע מצב דברים שכזה, מוטלת על מנהלי האתר האחריות לחסום כל גישה אפשרית לאתר על ידי מהמרים מישראל. גם במקרה של תפעול אתר הימורים בחו"ל ע"י תושב ישראל, עדיין קיים סיכון להסתבכות עם החוק בארץ. לאור האמור, רצוי מאד להתייעץ באופן אישי עם עו"ד להבנת והבניית התשתית המשפטית האפשרית בתחום מורכב זה. צור קשר לתיאום פגישה.

בכבוד רב,

דן נתיב, עו"ד
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עו"ד פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי