פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מחיקת תיק משטרתי מתעודת היושר

הודעהנכתב על-ידי יאן בתאריך 17:57 31/07/2015

אזרחים רבים אוחזים ברישום פלילי אשר מונע מהם מקומות עבודה ופרנסה, פוגע בשמם הטוב וביחס החברה אליהם. בישראל, למעלה ממיליון בני אדם המחזיקים ברישום פלילי ועל כן הסוגיות המלוות את חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים כל כך רלוונטיות.

קיימים סוגי מרשם שונים, חלקם עלולים להגביל את היכולת לעסוק במקצועות שונים כגון: נהג רכב ציבורי, סוכן ביטוח, רופא, רוקח, חוקר פרטי, עובד מדינה, עורך דין, שמאי מקרקעין, עובד סוציאלי, עובד חינוך, כבאי ועוד.

חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים הוא הבסיס לניהול המרשם הפלילי, החוק קובע מתי הרשעה מתיישנת, נמחקת ומי רשאי להיחשף לרישום הפלילי ולעשות בו שימוש, הפורום כאמור, ייתן מענה לכל ההיבטים של חוק זה והשלכותיו על מי שמחזיק ברישום פלילי.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום מחיקת רישום פלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

עו"ד אסף דוק שלום, בשנת 2009 זומנתי לחקירה במשטרה בחשד למעשה מגונה כלפי מישהי שעבדה איתי. מיותר לציין שלא ביצעתי שום דבר והתלונה שלה נבעה מנקמנות גרידא על רקע קידומי במקום העבודה, אך עדיין התיק נסגר בחוסר ראיות. 6 שנים אחרי והתיק הזה עדיין מעיק עלי ולמרות שהתיק סגור אני רוצה להעלים את הרישום הלא צודק מתעודת היושר שלי. מה עלי לעשות? תודה


מחיקת תיק משטרתי מתעודת היושר
יאן | 17:57 31/07/2015
עו"ד אסף דוק שלום, בשנת 2009 זומנתי לחקירה במשטרה בחשד למעשה מגונה כלפי מישהי שעבדה איתי. מיותר לציין שלא ביצעתי שום דבר והתלונה שלה נבעה מנקמנות גרידא על רקע קידומי במקום העבודה, אך עדיין התיק נסגר בחוסר ראיות. 6 שנים אחרי והתיק הזה עדיין מעיק עלי ולמרות שהתיק סגור אני רוצה להעלים את הרישום הלא צודק מתעודת היושר שלי. מה עלי לעשות? תודה
מחיקת תיק משטרתי מתעודת היושר
עו''ד אסף דוק | 18:00 31/07/2015
יאן שלום,

האפשרויות העומדות לרשותך למחיקת הרישום המשטרתי הן אלה:

1. באפשרותך לפנות לקצין החקירות ביחידה בה נחקרת או לפנות למטה הארצי בבקשה מנומקת לשינוי עילת הסגירה של התיק הפלילי ל"היעדר אשמה פלילית".

2. לחילופין, באפשרותך להגיש בקשה מנומקת לביטול הרישום המשטרתי למדור מידע פלילי במטה הארצי.

כך או כך, מומלץ להיוועץ ולהיעזר בשירותיו של עו"ד פלילי מנוסה המתמחה בנושא טרם פנייה למי מהגורמים שהוזכרו לעיל.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום מחיקת רישום פלילי

cron