פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

החזרת רישיון נשק

הודעהנכתב על-ידי גבי בתאריך 13:07 10/10/2015

אזרחים רבים אוחזים ברישום פלילי אשר מונע מהם מקומות עבודה ופרנסה, פוגע בשמם הטוב וביחס החברה אליהם. בישראל, למעלה ממיליון בני אדם המחזיקים ברישום פלילי ועל כן הסוגיות המלוות את חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים כל כך רלוונטיות.

קיימים סוגי מרשם שונים, חלקם עלולים להגביל את היכולת לעסוק במקצועות שונים כגון: נהג רכב ציבורי, סוכן ביטוח, רופא, רוקח, חוקר פרטי, עובד מדינה, עורך דין, שמאי מקרקעין, עובד סוציאלי, עובד חינוך, כבאי ועוד.

חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים הוא הבסיס לניהול המרשם הפלילי, החוק קובע מתי הרשעה מתיישנת, נמחקת ומי רשאי להיחשף לרישום הפלילי ולעשות בו שימוש, הפורום כאמור, ייתן מענה לכל ההיבטים של חוק זה והשלכותיו על מי שמחזיק ברישום פלילי.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום מחיקת רישום פלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

המשטרה לקחה לי את הנשק לאחר שאישתי הגישה נגדי תלונה במשטרה על איומים. התיק נגדי נסגר מחוסר עניין לציבור אך עדיין המשטרה מסרבת להחזיר לי את רישיון הנשק. חשוב להדגיש שהתיק נסגר כי אישתי הלכה למשטרה וסיפרה שבדתה את הסיפור. הנשק מאוד חיוני לי, דווקא בתקופה זו, משום שאני גר בהתיישבות מחוץ לקו הירוק. מה עלי לעשות?


החזרת רישיון נשק
גבי | 13:07 10/10/2015
המשטרה לקחה לי את הנשק לאחר שאישתי הגישה נגדי תלונה במשטרה על איומים. התיק נגדי נסגר מחוסר עניין לציבור אך עדיין המשטרה מסרבת להחזיר לי את רישיון הנשק. חשוב להדגיש שהתיק נסגר כי אישתי הלכה למשטרה וסיפרה שבדתה את הסיפור. הנשק מאוד חיוני לי, דווקא בתקופה זו, משום שאני גר בהתיישבות מחוץ לקו הירוק. מה עלי לעשות?
החזרת רישיון נשק
עו''ד אלון שליכטר | 15:16 10/10/2015
שלום גבי,

מעיון בשאלתך נראה כי רב הנסתר על הגלוי, יחד עם זאת במקרים דומים לשלך יש לבצע פנייה אל המשרד לביטחון פנים בבקשה להחזרת רישיון הנשק.

המשרד לביטחון פנים יחליט האם להיעתר לבקשה, ובמידה ולא ישנה זכות ערר על החלטה שיש להגישה תוך 30 יום, ובמידה ובקשת הערר מסורבת ניתן להגיש עתירה מנהלית לבית המשפט המחוזי בבקשה להחזרת רישיון הנשק.

בעניין התיק שנסגר מחוסר עניין לציבור, יש לשקול הגשת בקשה לשינוי עילת סגירה לחוסר אשמה, שכן לפי התיאור שנתת בשאלתך בכך שרשמת שאשתך בדתה את הסיפור נראה כי אינך ביצעת כלל עבירה.


בברכה,

אלון שליכטר, עו"ד
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום מחיקת רישום פלילי