פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

לאחר חקירה במשטרה - מה עלי לעשות עכשיו?

הודעהנכתב על-ידי תל אביבי בתאריך 19:06 10/10/2015

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אסף דוקלאחר חקירה במשטרה - מה עלי לעשות עכשיו?
תל אביבי | 11:16 10/10/2015
שלום לעורכי הדין, ביום חמישי נחקרתי במשטרה לאחר שמישהו התלונן שתקפתי אותו במסגרת סכסוך על חניה. איך שהגעתי החוקר הכניס אותי לחדר והחל לחקור אותו כאחרון העבריינים בחשד לתקיפת זקן (המתלונן היה בן 68). אמרתי לחוקר שמדובר בשקרים מצידו של המתלונן ואפילו שיבדוק את המצלמות במקום (מדובר באזור בו ממוקמות הרבה מצלמות). שום דבר לא עזר הוא חשב שאני העבריין, למרות שהמתלונן הוא זה שירק עלי וקילל אותי, ובסופו של דבר פתח לי תיק לאחר שלקח טביעות אצבע וצילום פנים. מה אני יכול לעשות עכשיו כי נראה לי שזה לא הולך לכיוון טוב מבחינתי של סגירת התיק? תודה מראש.
לאחר חקירה במשטרה - מה עלי לעשות עכשיו?
עו''ד אלון שליכטר | 15:09 10/10/2015
שלום תל אביבי,

על פי הנתונים שמסרת, הפעולה המומלצת היא פנייה אל התביעה בבקשה לסגירת תיק החקירה, בקשה שכזו נשענת על שלושה אדנים עיקריים: 1. טענות עובדתיות בכל הקשור לתיק החקירה והפנייה לראיות שטרם נאספו על ידי המשטרה
2. נימוקים משפטיים התאומים את החוק והפסיקה בדין הפלילי 3. נסיבות אישיות.

מומלץ להסתייע בעו"ד העוסק במשפט הפלילי שיוכל ללוות אותך בהליך לסגירת התיק.


בכבוד רב,

אלון שליכטר, עו"ד
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.
לאחר חקירה במשטרה - מה עלי לעשות עכשיו?
תל אביבי | 19:06 10/10/2015
אחלה תודה רבה

3 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron