פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/get_menu.php on line 2: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/get_menu.php on line 2: file_get_contents(): Failed to enable crypto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/get_menu.php on line 2: file_get_contents(https://www.dok.co.il/menu.html): failed to open stream: operation failed

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מי ובאיזה סמכות יכול לפתוח רישום משטרתי

הודעהנכתב על-ידי פלורי בתאריך 00:45 15/10/2015

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אסף דוק

מי במדינת ישראל רשאי לפתוח רישום משטרתי לאזרח? והיכן בחוק זה רשום?


מי ובאיזה סמכות יכול לפתוח רישום משטרתי
פלורי | 00:45 15/10/2015
מי במדינת ישראל רשאי לפתוח רישום משטרתי לאזרח? והיכן בחוק זה רשום?
מי ובאיזה סמכות יכול לפתוח רישום משטרתי
עו''ד אלון שליכטר | 15:55 15/10/2015
פלורי שלום רב,

על פי סעיף 59 לחוק סדר הדין הפלילי [נוסח משולב], תשמ"ב-1982, במידה ונודע למשטרה על ביצוע עבירה, אם על פי תלונה ואם בכל דרך אחרת, תפתח בחקירה; אולם בעבירה שאינה פשע רשאי קצין משטרה בדרגת פקד ומעלה להורות שלא לחקור אם היה סבור שאין בדבר ענין לציבור או אם היתה רשות אחרת מוסמכת על פי דין לחקור בעבירה.

בברכה,

אלון שליכטר, עו"ד
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.
מי ובאיזה סמכות יכול לפתוח רישום משטרתי
פלורי | 17:47 15/10/2015
עם כל הכבוד, זה לא עונה על השאלה - מי מוסמך לפתוח רישום משטרתי?
הציטוט מתייחס לפתיחה בחקירה. לא כל חקירה מגיעה לפתיחה של רישום משטרתי ( או כמו שנוהגים לקרוא לו, רישום פלילי).
אני חוזר על שאלתי:
מי מוסמך במדינת ישראל לפתוח רישום משטרתי במערכת הרישומים המשטרתיים?
על מנת לחדד את השאלה: האם פקיד של משרד ממשלתי רשאי לפתוח רישום משטרתי? האם כל שוטר מוסמך לפתוח רישום משטרתי? האם רק קצין רשאי לפתוח רישום משטרתי?
לדוגמא: בנציבות שרות המדינה, יש מחלקת חקירות. האם מותר להם לחקור? התשובה היא כן. האם מותר להם לפתוח רישום משטרתי?
לדוגמא: במשרד הבריאות יש מחלקת חקירות. האם מותר לחוקר של משרד הבריאות לפתוח רישום משטרתי במערכת הרישום ?
לדוגמא: במשרד הבטחון יש מחלקת חקירות. האם מותר לפקיד של משרד הבטחון, לפתוח רישום במרשם המשטרתי?

היכן בחוק או בתקנות או במערכת ההרשאות כתוב, מי רשאי לפתוח רישום במערכת הרישום המשטרתי???
זו השאלה.
אשמח לקבל תשובה


עו''ד אלון שליכטר כתב:פלורי שלום רב,

על פי סעיף 59 לחוק סדר הדין הפלילי [נוסח משולב], תשמ"ב-1982, במידה ונודע למשטרה על ביצוע עבירה, אם על פי תלונה ואם בכל דרך אחרת, תפתח בחקירה; אולם בעבירה שאינה פשע רשאי קצין משטרה בדרגת פקד ומעלה להורות שלא לחקור אם היה סבור שאין בדבר ענין לציבור או אם היתה רשות אחרת מוסמכת על פי דין לחקור בעבירה.

בברכה,

אלון שליכטר, עו"ד

3 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי