פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

הסבר על חוק המישוש

הודעהנכתב על-ידי גילי בתאריך 08:01 27/10/2015

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

עו"ד דוק שלום, רציתי לדעת בבקשה מזה חוק המישוש החדש שנחקק לאחרונה ומה המשמעות של החוק בכל הקשור לאפשרות של שוטר לערוך עלי חיפוש ברחוב. תודה מראש


הסבר על חוק המישוש
גילי | 08:01 27/10/2015
עו"ד דוק שלום, רציתי לדעת בבקשה מזה חוק המישוש החדש שנחקק לאחרונה ומה המשמעות של החוק בכל הקשור לאפשרות של שוטר לערוך עלי חיפוש ברחוב. תודה מראש
הסבר על חוק המישוש
עו''ד אסף דוק | 08:13 27/10/2015
גילי שלום,

הצעת חוק המישוש נמצאת בימים אלו בשלבי חקיקה מתקדמים ותכליתה לעגן את סמכויות החיפוש של המשטרה על רקע המצב הביטחוני הרגיש של ימינו. טרם הצעת החוק, הותר לשוטר לבצע חיפוש בגופו של אדם רק אם התעורר אצלו חשד סביר שאותו אדם נושא עימו נשק או סמים, או שאותו אדם ביצע עבירה פלילית מסוג פשע. הצעת החוק החדשה נועדה להרחיב זאת ולאפשר לראשונה לכל שוטר לבצע חיפוש גופני גם כאשר לא מתעורר מצדו חשד סביר כאמור. החוק יאפשר לראשונה לבצע חיפוש על גופו של אדם גם במצבים בהם המשטרה רק סבורה שאותו אדם עומד לנהוג באלימות, או אפילו במקרים בהם היא איננה סבורה כן או מבלי שהתעורר כל חשד סביר לגביו כאמור - ובלבד שמדובר במקומות שהוגדרו מראש כמועדים לאירועי אלימות.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron