פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

צו הרחקה נגד הבעל

הודעהנכתב על-ידי גלית בתאריך 09:11 29/11/2015

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

בוקר טוב עו"ד דוק, אני ובעלי נמצאים בהליכי גירושין. רציתי לשאול האם אני יכולה להוציא צו הרחקה נגד בעלי שמאיים עלי בטלפון ומגיע למקום עבודתי למרות שאנחנו פרודים? עוד דבר - מה ההבדל בין צו הגנה לבין צו הרחקה? תודה


צו הרחקה נגד הבעל
גלית | 09:11 29/11/2015
בוקר טוב עו"ד דוק, אני ובעלי נמצאים בהליכי גירושין. רציתי לשאול האם אני יכולה להוציא צו הרחקה נגד בעלי שמאיים עלי בטלפון ומגיע למקום עבודתי למרות שאנחנו פרודים? עוד דבר - מה ההבדל בין צו הגנה לבין צו הרחקה? תודה
צו הרחקה נגד הבעל
עו''ד אסף דוק | 15:16 29/11/2015
גלית שלום,

ישנם שני הליכים משפטיים באמצעותם אדם רשאי לקבל סעד במידה ויוכח כי הוא סובל מאלימות במשפחה. מטרת הצווים הינה מתן "עזרה ראשונה" והגנה מפני אלימות שהופעלה במשפחה וכן מניעת הישנותה. צו הרחקה וצו הגנה ניתנים כאשר קיימת אלימות בתוך המשפחה אשר יש בה סכנה מוחשית ומיידית לשלום האישה או שלום הילדים.

צו הרחקה מקורו בדין האישי והוא קובע את זכות המדור השקט והשלו ומטרתו להגן על מי שזקוק להגנה על ידי הרחקת הגורם המהווה לו סכנה מהבית המשותף. בדומה, צו הגנה מקורו בסעיף 2(א) לחוק מניעת אלימות במשפחה אשר מעניק לבית המשפט ולבית הדין הרבני את הסמכות לאסור על אדם להיכנס לדירה בה מתגורר בן משפחתו או להימצא בתחום מרחק מסויים מאותה דירה (אף אם יש לו זכות כלשהי בה) וכן להטרידו ולמנוע ממנו להמשיך ולעשות שימוש כדין בנכס המשותף.

הבקשות למתן צווי הגנה והרחקה ידונו עוד באותו היום ובית המשפט רשאי יהיה להוציא צו הגנה במעמד צד אחד כנגד האדם הפוגע לתקופה של עד 7 ימים, כאשר לאחר תקופה זו יתקיים דיון נוסף במעמד שני הצדדים אשר בסופו יחליט בית השופט על הארכת הצו לתקופה של עד חצי שנה.

נטל הראיה במסגרת הצווים הללו מונח על כתפיו של המבקש שעליו להוכיח כי קיימת הצדקה למתן הצו מצד בית המשפט. כמו כן, במסגרת ההליך בעלי הדין רשאים יהיו לחקור את העדים של הצד שכנגד בחקירה נגדית.

בחירת דרך הפעולה לקבלת הסעד המתאים איננה דבר מובן מאליו ורצוי להיוועץ עם עו"ד פלילי המכיר את רזי החוק והפסיקה לטובת יעילות הרחקת הגורם המאיים והמטריד בהקדם האפשרי וללא דיחוי או סחבת לצורך הרתעה כחוק.

מידע נוסף בנושא תוכלי למצוא בקישור הבא: http://goo.gl/Rtf0ix

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.
צו הרחקה נגד הבעל
גלית | 15:40 29/11/2015
תודה רבה על המענה המהיר.

3 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי