פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מעצר בתיק מעשה מגונה

הודעהנכתב על-ידי גלעד בתאריך 20:50 05/01/2016

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אסף דוק

שלום, אחי נעצר לפני שלושה ימים בחשד למעשה מגונה במספר נשים שהכיר. היום היה דיון מעצר שני והסנגור הציבורי אמר לנו שהוא מאמין שאחי ישתחרר כבר בדיון הבא ביום שישי הקרוב. מה אפשר לעשות כדי להבטיח שהוא באמת ישתחרר? אנחנו קצת חוששים כי עד עכשיו הסגור הציבורי לא ממש תפקד ודיבר בדיון מעצר. אשמח לתשובה בהקדם.


מעצר בתיק מעשה מגונה
גלעד | 20:50 05/01/2016
שלום, אחי נעצר לפני שלושה ימים בחשד למעשה מגונה במספר נשים שהכיר. היום היה דיון מעצר שני והסנגור הציבורי אמר לנו שהוא מאמין שאחי ישתחרר כבר בדיון הבא ביום שישי הקרוב. מה אפשר לעשות כדי להבטיח שהוא באמת ישתחרר? אנחנו קצת חוששים כי עד עכשיו הסגור הציבורי לא ממש תפקד ודיבר בדיון מעצר. אשמח לתשובה בהקדם.
מעצר בתיק מעשה מגונה
עו''ד אלעד שאול אלבז | 16:16 06/01/2016
שלום גלעד,

ראשית, קשה מאוד "להבטיח" שחרור של עצור, שהרי העניין טעון החלטת שופט לצד מכלול של נסיבות שאינן תלויות זו בזו, כגון עצמת הראיות בתיק החקירה, טיב הראיות, זהות שופט המעצרים באותו היום, זהות הסניגור וכיוצ"ב.

מבלי להתייחס ישירות לדבריך לעניין הסניגור הנוכחי (שכבודו במקומו מונח) - כמו כל נותן שירות ואיש מקצוע, ככל שבעל המקצוע מנוסה, פעיל ואסרטיבי יותר - כך סביר יותר שעניין הלקוח יטופל באופן מיטבי.

במידה ואתם לא מרוצים מהטיפול של הסניגור הנוכחי, עניין שהוא אך ורק לשיקול דעתכם, ניתן לשכור את שירותיו של עו"ד פלילי פרטי.

בכבוד רב,
עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז,
0522-333-730
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron