פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

בקשה לעיכוב הליכים ליועמ"ש

הודעהנכתב על-ידי נועם בתאריך 08:24 12/01/2016

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

שלום, הגישו נגדי כתב אישום על תקיפה סתם בעקבות סכסוך שכנים מתמשך שהיה לנו בבניין בו אני גר. מדובר בכתב אישום מיותר מכיוון שאנחנו היום חברים (אני והמתלונן) וגם לא נגרם לו כל נזק. אמרו לי שיש אפשרות לנסות ולהפסיק את ההליכים באמצעות מכתב ליועץ המשפטי לממשלה. על מה מדובר ואיך עושים את זה? תודה


בקשה לעיכוב הליכים ליועמ"ש
נועם | 08:24 12/01/2016
שלום, הגישו נגדי כתב אישום על תקיפה סתם בעקבות סכסוך שכנים מתמשך שהיה לנו בבניין בו אני גר. מדובר בכתב אישום מיותר מכיוון שאנחנו היום חברים (אני והמתלונן) וגם לא נגרם לו כל נזק. אמרו לי שיש אפשרות לנסות ולהפסיק את ההליכים באמצעות מכתב ליועץ המשפטי לממשלה. על מה מדובר ואיך עושים את זה? תודה
בקשה לעיכוב הליכים ליועמ"ש
עו''ד אלעד שאול אלבז | 17:22 12/01/2016
שלום רב,

בקשה לעיכוב הליכים פליליים תוגש למשרד היועץ המשפטי לממשלה.
לרוב תוגשנה בקשות כאלו כאשר עסקינן בעבירות בהן אין עניין ציבורי בהמשך ההליכים הפליליים.
הפרמטרים שיפורטו כדלקמן, ופרמטרים נוספים, יקבעו האם לעכב את ההליכים בתיק:
1. חומרת העבירה - עבירה מינורית שעלולה לגרום נזק בלתי מידתי לנאשם.
2. מחילה ע"י הקורבן - עבירה בה המתלונן או הנפגע סלח לנאשם (כמו במקרה שלך) ואין אינטרס ציבורי בהמשך התיק.
3. נסיבות הנאשם - נאשם שחווה, לא עלינו, אסון אישי או חווה קשיים כלכליים ניכרים אשר הופכים את קיום ההליכים הפליליים נגדו לבלתי הוגנים בעליל.
4. היעדר ראיות או פגיעה ביכולת להעיד עדים מרכזיים בתיק.
5. הליך פלילי שמתעכב שנים רבות וגורם עינוי דין לנאשם.

מדובר ברשימה בלתי סגורה, כך שישנן עילות נוספות לעיכוב הליכים.

מומלץ להגיש בקשה לעיכוב הליכים באמצעות עו"ד פלילי המנוסה בהליכים כאלו, שכן בקשה מעין זו מוגשת פעם אחת!

בכבוד רב,
עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז
0522333730
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי