פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

פיצויים על תקיפה

הודעהנכתב על-ידי ג'וש בתאריך 23:55 08/05/2016

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

שלום לכם לפני חודש הותקפתי קשה על ידי אדם בעקבות סכסוך על חנייה במקום בו אני מתגורר. כתוצאה מהתקיפה נגרמו לי שריטות בפלג גופי התחתון. הגשתי תלונה במשטרה והבנתי שאותו אדם נחקר. התיק נמצא כרגע בסטטוס של "תיק מב"ד". מה זה אומר? והאם אני יכול לצד ההליך הפלילי לתבוע אותו על הנזק והעוול שגרם לי? תודה מראש


פיצויים על תקיפה
ג'וש | 23:55 08/05/2016
שלום לכם לפני חודש הותקפתי קשה על ידי אדם בעקבות סכסוך על חנייה במקום בו אני מתגורר. כתוצאה מהתקיפה נגרמו לי שריטות בפלג גופי התחתון. הגשתי תלונה במשטרה והבנתי שאותו אדם נחקר. התיק נמצא כרגע בסטטוס של "תיק מב"ד". מה זה אומר? והאם אני יכול לצד ההליך הפלילי לתבוע אותו על הנזק והעוול שגרם לי? תודה מראש
פיצויים על תקיפה
עו''ד אלעד שאול אלבז | 20:28 10/05/2016
שלום ג'וש,
תיק מב"ד הוא תיק "ממתין לבירור דין", זאת אומרת, תיק אשר נמצא בעיצומה של חקירה או בשלב בו נבחן התיק על ידי גוף התביעה הרלוונטי (פרקליטות המחוז או יחידת התביעות של המשטרה).
כנפגע עבירה יש לך הזכות לקבל מידע על סטטוס התיק ועל הליך ההתקדמות דרך מערכת מנ"ע של המשטרה.

לגבי שאלתך השנייה, אתה יכול לתבוע את התוקף בתביעה אזרחית בגין הנזק שנעשה לך - אולם בחלק ניכר מן המקרים מומלץ להמתין לסוף ההליך הפלילי ולתבוע בהליך שנקרא "תביעה נגררת להליך הפלילי". בתביעה נגררת ניתן לתבוע את הנאשם מיד לאחר הרשעתו ובאותו בית משפט שהרשיע אותו, מה שעשוי להקל את מלאכת הוכחת הנזק ולהגדיל את סכום הפיצוי.

בכל מקרה, מומלץ לקבל יעוץ משפטי מעמיק באמצעות עורך דין פלילי מומחה אשר יבחן את המסמכים שבידך.

בכבוד רב,
עורך דין פלילי אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron