פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

האם זה הטרדה או איומים?

הודעהנכתב על-ידי כני בתאריך 23:58 11/05/2016

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

אם אמרתי למשהי שקבלתי ממנה שרות בין 5 ל-10 פעמים בתקופה של כמה שבועות בודדים, נוסח על איומים לכאורה לא פלילים כמו "תזהרי ממני" "את תצטערי על זה" כי פחדתי שהיא תגרום לי נזק על חוסר המקצועיות שלה.
היא הגישה נגדי תלונה במשטרה על הטרדה באמצעות מתקן בזק,

האם עברתי עבירה פלילית?


האם זה הטרדה או איומים?
כני | 23:58 11/05/2016
אם אמרתי למשהי שקבלתי ממנה שרות בין 5 ל-10 פעמים בתקופה של כמה שבועות בודדים, נוסח על איומים לכאורה לא פלילים כמו "תזהרי ממני" "את תצטערי על זה" כי פחדתי שהיא תגרום לי נזק על חוסר המקצועיות שלה.
היא הגישה נגדי תלונה במשטרה על הטרדה באמצעות מתקן בזק,

האם עברתי עבירה פלילית?
האם זה הטרדה או איומים?
עו''ד אלעד שאול אלבז | 10:48 12/05/2016
שלום,

על פניו, האמירות שלך יכולות להחשיב איומים לפי סעיף 192 לחוק העונשין. כדי לבחון האם יש באמירות גוון פלילי, יש להבין את ההקשר שבו הן נאמרו ואת התמונה במלואה.

מכיוון שהוגשה נגדך תלונה, אני ממליץ לך לפנות לעורך דין פלילי לשם קבלת ייעוץ מעמיק ויסודי. דעי לך, בשלב חקירת המשטרה ניתן למזער נזקים ולקדם סגירת התיק מבלי שיוגש כתב אישום. אם וכאשר יוגש נגדך כתב אישום, עבודתו של עורך הדין שלך תהיה מורכבת יותר.

בכבוד רב,
עורך דין פלילי אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron