פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

עונש על תגרה במקום ציבורי

הודעהנכתב על-ידי יאיר בתאריך 17:09 14/06/2016

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אסף דוק

שלום רב, לפני חצי שנה עצרה אותי משטרה ונחקרתי על תגרה במקום ציבורי לאחר שמישהו טען שהרבצתי לו יחד עם אחרים מחוץ לאולם אירועים. מדובר בשקר מוחלט. היו במקום הרבה מאוד אנשים ואני לא זה שהרים עליו ידיים. בכל אופן אתמול קיבלתי כתב אישום על תגרה ואני רוצה לדעת מה העונש על העבירה הזאת. תודה


עונש על תגרה במקום ציבורי
יאיר | 17:09 14/06/2016
שלום רב, לפני חצי שנה עצרה אותי משטרה ונחקרתי על תגרה במקום ציבורי לאחר שמישהו טען שהרבצתי לו יחד עם אחרים מחוץ לאולם אירועים. מדובר בשקר מוחלט. היו במקום הרבה מאוד אנשים ואני לא זה שהרים עליו ידיים. בכל אופן אתמול קיבלתי כתב אישום על תגרה ואני רוצה לדעת מה העונש על העבירה הזאת. תודה
עונש על תגרה במקום ציבורי
עו''ד אלעד שאול אלבז | 18:52 14/06/2016
שלום יאיר,

סעיף 191 לחוק העונשין קובע כי המשתתף בתגרה במקום ציבורי דינו עד שנת מאסר אחת.

מאחר וקיבלת כתב אישום, ובמיוחד לאור העובדה שאתה מציין טענות הגנה טובות, מומלץ לפנות בדחיפות לעורך דין פלילי על מנת שייצג אותך בהליך.

שים לב, כתב אישום הוא לא עניין שיש להקל עימו ראש.

ככל שישנן שאלות נוספות אתה מוזמן לפנות טלפונית.
בכבוד רב,

עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי