פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

עבירות מין בקטינה בתוך המשפחה

הודעהנכתב על-ידי רועי בתאריך 12:42 27/09/2016

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

שלום רב, קרוב משפחה שלי נעצר לפני חודש על ידי המשטרה שחושדת שהוא ביצע עבירות מין בתוך המשפחה. לפי מה שהבנתי הוא נמצא במעצר עד סיום המשפט והוא ממש לא מרוצה מהתנהלות עורך הדין של המדינה שאיתו. מה צפוי לו ומה אפשר לעשות? תודה


עבירות מין בקטינה בתוך המשפחה
רועי | 12:42 27/09/2016
שלום רב, קרוב משפחה שלי נעצר לפני חודש על ידי המשטרה שחושדת שהוא ביצע עבירות מין בתוך המשפחה. לפי מה שהבנתי הוא נמצא במעצר עד סיום המשפט והוא ממש לא מרוצה מהתנהלות עורך הדין של המדינה שאיתו. מה צפוי לו ומה אפשר לעשות? תודה
עבירות מין בקטינה בתוך המשפחה
עו''ד אלעד שאול אלבז | 13:03 28/09/2016
שלום רב,

עבירות מין למיניהן הן עבירות חמורות שלא נראות בעין יפה בבתי המשפט בפרט ובציבור בכלל.
עבירות מין בקטינים הן עבירות חמורות עוד יותר ולצידן עונשים חמורים ומרתיעים בהחלט.
עבירות מין בקטינים בתוך המשפחה הן בדרגת חומרה גבוהה במיוחד וכך גם רף הענישה. מעבר לכך, תיקים אלו מורכבים ומלאי שיקולים מנוגדים. בין היתר, יש לשקול את טובתו של הקטין הקורבן ודרכי שיקומו, ולמצוא איזון עם טובת המשפחה כולה, שיקולי ענישת הנאשם לצד שיקום וחזרתו למוטב.

שים לב, חלה מגמה ברורה בבתי המשפט לעניין החרפה משמעותית של רף הענישה לעברייני מין אשר פגעו בקטינים. והסיבות לכך ברורות!

מבחינת שיקולי ענישה, לצד האקט העונשי עצמו [שהוא בדרך כלל מאסר בפועל לתקופה ארוכה], יש לשים דגש על הליכי טיפול ושיקום עבריין המין. שהרי, אף אם ירצה העבריין עונש מאסר ממושך בסופו של מאסר הוא ישוב לחברה, על כן חייב לוודא שעבריין המין מופנה לקבלת טיפול ייעודי לעברייני מין, על מנת להפחית את המסוכנות המינית הנשקפת ממנו לסובבים אותו ולכלל הציבור.

מבחינה משפטית, פרקטית ומוסרית כאחד - ככל שיקדים עבריין המין לפנות לקבלת טיפול בסטייתו ו/או בבעייתו, כך יוטב לו, לסובבים אותו ולכלל הציבור.

כל האמור לעיל, הוא בהנחה שהוגש כתב אישום נגד החשוד והוא אכן עמד לדין והורשע בבית המשפט, שאם לא כן - עומדת לו חזקת החפות והוא חף מפשע עד אשר הוחלט אחרת על ידי בית המשפט.

ככל שקרוב משפחתך אינו מרוצה מעורך דינו, עליו לשקול להחליף את הייצוג.

בכבוד רב,
עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי משרד עורכי דין פליליים העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron