פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

האם זה עבירה פלילית של הטרדה? ווהאם יש הגנה בחוק?

הודעהנכתב על-ידי גדגד בתאריך 13:42 28/09/2016

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

המשהו הדחוף והרגיש זה היה שהוא יעבור על החוק ויפגע לי הפרטיות, אני הייתי משוכנע שהם זוממים מזימות איך לפגוע לי בפרטיות ובשם.

האם במקרה זה האיומים הם חוקיים וטענת טענות במצב הדברים עומדת לי.


האם זה עבירה פלילית של הטרדה? ווהאם יש הגנה בחוק?
מני | 01:16 27/09/2016
האם זה הטרדה כלפי עובד ציבור עקב תפקוד לקוי ולא חוקי שלו?

העלבתי אותי כמה פעמים(לא קללות)
איימתי עליו כמה פעמים בודדות "תזהר ממני" אתה "תתן על זה את הדין "
נסיתי לתפוס אותו בטלפון על משהו חשוב ודחוף לי, כמה עשרות פעמים הערכה גסה מאוד בקשתי שיעבירו אותי אליו ולא העבירו אותי אליו כי הוא לא היה מוכן, זה בתקופה של 4 חודשים.

הוא מצידו לא הגיב לי.

האם מדובר בעבירה פלילית של הטרדה? או שזה נורמטיבי?

אציין כי פניתי אליו עקב משהו דחוף ורגיש עבורי, שדבעבר לא היה במציאות. האם זה עבירה פלילית? ואם כן האם הגנת "טעות במצב הדברים" יכולה לפטור אותי?

אני נסיתי להשיג אותו כי חששתי זכות יסוד שלי תפגע.
האם זה עבירה פלילית של הטרדה? ווהאם יש הגנה בחוק?
עו''ד אלעד שאול אלבז | 12:45 28/09/2016
שלום מני,

בכל הנוגע ל"הטרדה באמצעות מתקן בזק" , הכל תלוי בנסיבות המקרה ובמימונים. קשה לקבוע באמצעות הסבר בפורום ויש להעמיק בפרטים.
לגבי "תזהר ממני" , בהחלט עלול להיחשב כאיום על פי חוק העונשין.

על פניו "טעות במצב הדברים" לא חלה בעניינך.

בכבוד רב,
עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי משרד עורכי דין פליליים העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.
האם זה עבירה פלילית של הטרדה? ווהאם יש הגנה בחוק?
גדגד | 13:42 28/09/2016
המשהו הדחוף והרגיש זה היה שהוא יעבור על החוק ויפגע לי הפרטיות, אני הייתי משוכנע שהם זוממים מזימות איך לפגוע לי בפרטיות ובשם.

האם במקרה זה האיומים הם חוקיים וטענת טענות במצב הדברים עומדת לי.

3 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי