פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

חקירה על עבירות מין

הודעהנכתב על-ידי חסוי בתאריך 14:24 27/12/2016

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

שלום,
לפני יותר משנה בתאריך 06/12/2016 נחקרתי חקירה תחת אזהרה כחשוד בעבירות מין בקטינה באינטרנט, מאז החקירה לא קרה כלום אך נאמר לי שהתיק נמצא בפרקליטות .
השאלה שלי מה יכול להיות עם התיק והאם יוגש כתב אישום ?


חקירה על עבירות מין
חסוי | 14:24 27/12/2016
שלום,
לפני יותר משנה בתאריך 06/12/2016 נחקרתי חקירה תחת אזהרה כחשוד בעבירות מין בקטינה באינטרנט, מאז החקירה לא קרה כלום אך נאמר לי שהתיק נמצא בפרקליטות .
השאלה שלי מה יכול להיות עם התיק והאם יוגש כתב אישום ?
חקירה על עבירות מין
עו''ד אלעד שאול אלבז | 21:17 27/12/2016
שלום רב,

סביר בהחלט שמאז חקירתך בוצעו פעולות חקירה נוספות והתיק עבר אל הפרקליטות על מנת לבחון את שאלת העמדתך לדין או לחילופין את סגירת התיק נגדך.

עבירות מין בקטינים הן עבירות חמורות אשר בצידן עונשי מאסר ארוכים, לפיכך חוקק סעיף 60א לחוק סדר הדין הפלילי המאפשר לך לנהל הליך של שימוע לפני הגשת כתב אישום. משמע, ניהול משא ומתן מול הפרקליטות על מנת שלא יוגש נגדך כתב אישום.

לשם ביצוע שימוע כאמור - מומלץ לשכור עו"ד פלילי. שים לב, כי הזכות לקיים שימוע היא זכות חשובה שמומלץ מאוד (!) לנצלה כראוי ! עוד חשוב לשים לב, כי מסגרת הזמנים לניהול השימוע היא קצרה מאוד. עליך לבדוק שלא חלף המועד לקיום השימוע, ואם חלף, לדרוש קיום שימוע לפנים משורת הדין.

נשמע כי עניינך מורכב ומצריך טיפול מעמיק. אנו לשרותך.

עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי משרד עורכי דין פליליים העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron