פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

אשפוז

הודעהנכתב על-ידי אנונימי מישראל בתאריך 16:27 25/02/2017

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

היי, אני חשוד בביצוע גניבה של אופניים. לא הגישו נגדי כתב אישום עדיין נגדי. ויש לי בעיות נפשיות. השופט אמר שהוא חושב שכדאי שאני אלך לאשפוז בבית החולים ושאל אם אני רוצה. אמרתי שלא. האם הוא יכול לשלוח אותי לבדיקה בבית החולים עי אשפוז? אני לא רוצה להתאשפז כי זה פוגע לשיקום שלי !!


אשפוז
אנונימי מישראל | 16:27 25/02/2017
היי, אני חשוד בביצוע גניבה של אופניים. לא הגישו נגדי כתב אישום עדיין נגדי. ויש לי בעיות נפשיות. השופט אמר שהוא חושב שכדאי שאני אלך לאשפוז בבית החולים ושאל אם אני רוצה. אמרתי שלא. האם הוא יכול לשלוח אותי לבדיקה בבית החולים עי אשפוז? אני לא רוצה להתאשפז כי זה פוגע לשיקום שלי !!
אשפוז
עו''ד אלעד שאול אלבז | 11:20 05/03/2017
שלום רב,
הסוגיה אותה אתה מעלה מעוגנת בסעיפים 16 ו-17 לחוק טיפול בחולי נפש, תשנ"א-1991.
סעיף 16 קובע כי בית משפט רשאי לשלוח עצור לבדיקה פסיכיאטרית במסגרת הליך המעצר, ובהסתמך על בדיקה זו להורות על אשפוז של עצור באגף פסיכיאטרי או בבית חולים פסיכיאטרי למהלך החקירה. שים לב שמדובר בחשוד שנעצר ומתנהלת נגדו חקירה וטרם הוגש נגדו כתב אישום.

סעיף 17 לחוק קובע כי לבית המשפט הסמכות לשלוח אדם לבדיקה פסיכיאטרית בטרם הוגש כתב אישום ובלבד שהחשוד עצמו או התובע בהליך הפלילי ביקשו את הבדיקה הפסיכיאטרית.

ככל שטרם הוגש נגדך כתב אישום ואתה לא מעוניין לעבור בדיקה פסיכיאטרית - בית המשפט יכול לשלוח אותך לבדיקה פסיכיאטרית רק אם התובע ביקש זאת או עורך הדין מטעמך.

בכבוד רב,
אלעד שאול אלבז, עו"ד
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי