פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/get_menu.php on line 2: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/get_menu.php on line 2: file_get_contents(): Failed to enable crypto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/get_menu.php on line 2: file_get_contents(https://www.dok.co.il/menu.html): failed to open stream: operation failed

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

סגירת תיק מחוסר אשמה

הודעהנכתב על-ידי אנונימי בתאריך 19:15 09/08/2013

אזרחים רבים אוחזים ברישום פלילי אשר מונע מהם מקומות עבודה ופרנסה, פוגע בשמם הטוב וביחס החברה אליהם. בישראל, למעלה ממיליון בני אדם המחזיקים ברישום פלילי ועל כן הסוגיות המלוות את חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים כל כך רלוונטיות.

קיימים סוגי מרשם שונים, חלקם עלולים להגביל את היכולת לעסוק במקצועות שונים כגון: נהג רכב ציבורי, סוכן ביטוח, רופא, רוקח, חוקר פרטי, עובד מדינה, עורך דין, שמאי מקרקעין, עובד סוציאלי, עובד חינוך, כבאי ועוד.

חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים הוא הבסיס לניהול המרשם הפלילי, החוק קובע מתי הרשעה מתיישנת, נמחקת ומי רשאי להיחשף לרישום הפלילי ולעשות בו שימוש, הפורום כאמור, ייתן מענה לכל ההיבטים של חוק זה והשלכותיו על מי שמחזיק ברישום פלילי.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום מחיקת רישום פלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אסף דוק

שלום רב,

לפני למעלה משנה משנה הגישו נגדי תלונה במשטרה בעקבות סכסוך משפחתי שהתפתח לריב. הייתי בחקירה במשטרה יום לאחר האירוע ועד היום לא קיבלתי שום מכתב מה עלה בגורל התיק.

העניין הוא שבעוד מספר חודשים אני אמור להתחיל התמחות במשרד עורכי דין. השאלה שלי היא האם ניתן לפנות למשטרה ולבקש את סגירת התיק מחוסר אשמה (על מנת שהרישום יימחק)? אם כן למי עליי לפנות ומהי הפרצודורה. תודה.


סגירת תיק מחוסר אשמה
אנונימי | 19:15 09/08/2013
שלום רב,

לפני למעלה משנה משנה הגישו נגדי תלונה במשטרה בעקבות סכסוך משפחתי שהתפתח לריב. הייתי בחקירה במשטרה יום לאחר האירוע ועד היום לא קיבלתי שום מכתב מה עלה בגורל התיק.

העניין הוא שבעוד מספר חודשים אני אמור להתחיל התמחות במשרד עורכי דין. השאלה שלי היא האם ניתן לפנות למשטרה ולבקש את סגירת התיק מחוסר אשמה (על מנת שהרישום יימחק)? אם כן למי עליי לפנות ומהי הפרצודורה. תודה.
סגירת תיק מחוסר אשמה
עו''ד אסף דוק | 19:46 09/08/2013
שלום רב,

באופן כללי, במידה והתיק נסגר מחוסר עניין לציבור / מחוסר ראיות - ניתן לפנות למטה הארצי ולבקש את שינוי עילת סגירת התיק.

אולם, כפי שעולה משאלתך - טרם ידוע האם התיק מצוי עדיין ברשות המשטרה או שמה הגיע לידי התביעות (קרי - לאחר שהסתיימה חקירת המשטרה בו).

במידה ויוחלט שלא להגיש נגדך כתב אישום בגין המקרה התיק ייסגר בעילות שציינתי לעיל ואז יתאפשר לפנות למטה הארצי בבקשה לשינוי עילת הסגירה של התיק (תוך 30 ימים). במידה ויוחלט על הגשת כתב אישום הסיפור הוא אחר לחלוטין.

מכיוון שאתה עתיד להתחיל התמחות במשרד עו"ד ומכיוון שהתיק עשוי להוות עברוך מכשול עתידי עצתי לך היא לפנות לייעוץ של עורך דין פלילי המתמחה במחיקת רישומים פליליים.

בכבוד רב,
עו"ד פלילי אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום מחיקת רישום פלילי